Wpis z mikrobloga

@Rafatus69

Myślisz, ze z czego ona tam żyła?

A może się pochwalisz z czego ty żyłeś od czasu aż twoja Pani Agnes cie wyrzuciła, do czasu aż do niej wróciłeś po roku? xD

ale na zdrowy nie odklejony rozsądek to Agnes stoi za tym kablem USB

Ty nie wiesz co to jest zdrowy rozsądek xD po co miałaby ci przywiązywać kabelek USB do szyi? O Agnes można wiele mówić, ale ona jest z 10 razy mądrzejsza od ciebie. Tylko ty mógłbyś wpaść na tak genialny pomysł, żeby się pwiesić na kabelku do ładowania telefonu xD

straponem wymuszała pieniądze od warszawskich biznesmenów.

xD Rafaello Analshyk, potężny biznesmen xD

Bullshits siedzi tam gdzieś na domówce i uprawia prostytucję,

a w zasadzie była warszawska prostytutka

Zanim coś wstawisz do neta to przeczytaj to dwa razy xD bo sobie sam zaprzeczasz mitomanie

za co jest poszukiwana?

za "gwałt" który zdemntowałeś ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

a raz, że miałem sprawy przez nią i mam za to problemy i komorników.

Komorników masz za bumelanctwo i nie płacenie rachunków xD ojoj, tak straszyłeś m.in. mnie tą Nesią, a sama cie pogrążyła xD

Teraz trzeźwieje

xD tak jak wtedy co sobie mordę rozwaliłeś o kafelki?( ͡° ͜ʖ ͡°)

dzisiaj mam troszeczkę inne możliwości

twoje możliwości to to, że alimenciarz spod Częstochowy nauczył ciebie, prawiczka byszczocha i pezeta jak zgłaszać shoty i wpisy xD

Ale karma wróci za źle jak i za dobre czyny

Jeśli karma istnieje to ty lepiej zapnij pasy i kręć wibracje, bo to co ty zrobiłeś swojej rodzinie i Marlence to byś musiał za to cierpieć do usranej śmierci, a nawet i po niej.

żeby robić dobrze,

Hansowi i Jurgenowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

skąd wiem o tej Malcie? Pisała do mnie SMS-y, podczas mojego pobytu na odwyku, które mam do dziś, a jak będzie taka potrzeba w swoim czasie je udostepnie

Czyli nic nie masz i znowu straszysz xD Agnes nam wysłała film ze straponowania, a ty gwno na nią pokazałeś, tylko gadanie bez pokrycia xD

Skasuj to konto, skasuj yt, insta, przestań się wozić z patuską Gawin, zajmij się tam swoją robotą w Rajchu, a nie się atencjonujesz w necie.

#rafatus #analnymitoman #ojcobojca #siedleckimitoman #patostreamy