Wpis z mikrobloga

Tak sobie czytam komentarze o tej Eurowizji i po prostu brak mi słów.Z jednej strony ludzie ktorzy by najchetniej za to 0 pkt Ukraińców wysłali prosto na front a z drugiej glosy ze japa tam p0laczku nie mozesz krytykowac swietego narodu Ukraińskiego.Eurowizja to od lat mocno upolityczniony konkurs ktory obrazuje obecne nastroje społeczno-polityczne w Europie i w tej formie nalezy go postrzegac.Czy zatem Eurowizja to tylko glupi konkurs z piosenka w tle?Tak i nie.O ile sam konkurs i jego wyniki nie maja na nic realnego wplywu tak obrazuja pewne tendencje.Polska dostala od narodu ukrainskiego w SMSach najwyzsza mozliwa note i to pokazuje, że Ukraińcy są nam wdzięczni jako naród.Od jury dostalismy natomiast 0(słownie:ziobro)pkt.To pokazuje, że elity ukraińskie dalej Polski nie lubią i mają nas w dupie(tak samo jak swój własny naród).Niektórzy przez wojne zapomnieli, że Ukraina to dalej mocno skorumpowane państwo gdzie realna władze sprawuje oligarchia.Ukraińcom należy pomagać,ale w relacjach z państwem Ukraińskim należy zachować chłodne podejście, bo ich elity nie sa do nas przychylnie nastawione i jezeli bedzie trzeba to wyruchaja nas bez mydla(co z punktu widzenia panstwa Ukraina jest dobrym podejsciem imo).Nauczcie sie rozgraniczac nastawienie narodu od nastawienia państwa.Dziekuje za uwage.
#ukraina #eurowizja #polityka #przemyslenia #wojna
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bigmouthprick: bla bla bla Ukraina zła xD Jezu Chryste dajecie j-----a o durny konkurs. Ja wiem, że jest on polityczny jednak no k---a są jakieś granice. Plus nasza piosenka była c-----a.
Ehh wykopki, niby elita internetu ale walicie konia do fame MMA i jaracie się Eurowizja.
  • Odpowiedz