Wpis z mikrobloga

Piękny dzień wczoraj mieliśmy z żoną ()
- najpierw zakupy, kupiliśmy sobie fajne ubrania i #perfumy wdaliśmy milion pięćset dwa dziewięćset, ale było warto xD
- potem obiadek własnoręcznie robiony: kurczak a'la azjatycki z warzywami i z masłem orzechowym
- potem wbiliśmy na #nocmuzeow do Starej Kopalni w #walbrzych, Pan przewodnik coś tam pogadał, weszliśmy na wieżę, było supcio a i były występu ludowe! ale takie z energią i wykopem! :D
- kolejnym punktem był wieczór z koktajlami #pijzwykopem w Coolturanej Montowni ( ͡° ͜ʖ ͡°) no powiem Wam, że driny pierwsza klasa.
Siedzieliśmy tam chyba z 4 godziny i graliśmy w planszówki, było Z A J E B I Ś C I E :D polecam!!
- na koniec poszliśmy na performance, klapnęliśmy na takich pufach fajnych i oddaliśmy się flow plum pluuuum bing booong
#oswiadczenie #wygryw #pokazmorde prawie ;)
LOVE
acidd - Piękny dzień wczoraj mieliśmy z żoną (。◕‿‿◕。)
- najpierw zakupy, kupiliśmy s...

źródło: comment_165259400453UrjDqH6whbMgi7oqBHJr.jpg

Pobierz
  • 35
weszliśmy na wierzę


@acidd: Nie zebym sie czepial (bo tez casem robie bledy) ale chyba zjadlo Ci literke. "wierzbe" mialo byc? :P

A tak na powaznie to spoko ze sobota udana.

Ja wczoraj spotkalem sie z kumplami z piaskownicy z ktorymi ostatnio widzialem sie jakies 20 lat temu (a jestesmy 40+) Tez sobote zaliczam do udanych :P
weszliśmy na wierzę


@gorzki99: już poprawiłem xD chyba tak napisałem bo wiara we mnie wielka xD (albo to, że spałem z 4 godziny i jeszcze pewnie mam % xD)

Ja wczoraj spotkalem sie z kumplami z piaskownicy z ktorymi ostatnio widzialem sie jakies 20 lat temu (a jestesmy 40+) Tez sobote zaliczam do udanych :P


@gorzki99: oeeeeeeesuuuuu złoto było na bank! ()
oeeeeeeesuuuuu złoto było na bank! ()


@acidd: No bylo :)

Z jednym z nich mialem jako taki kontakt przez te lata ale pozostalych 3 to ostatnio widzialem ze 20 lat temu.

Lo panie - jak sie z kims nie widzisz tyle czasu a potem sie spotkasz to widzisz jak czas zapierdziela :/

Ale skoro zapierdzielania czasu nie przeskoczysz to nie ma sensu sie nad