Wpis z mikrobloga

@bezrobotnyksiadz: Wiadomo, że Ribery'emu bardziej się należy, ale były lata kiedy Messi dostawał złotą piłkę nie wygrywając praktycznie niczego drużynowo, więc na tej zasadzie Ronaldo mógłby dostać. No, ale wiadomo, że powinno to wyglądać tak Ribery > Ronaldo > Messi
@Wojt_ASR: ale moim zdaniem nie można stosować takiej zasady, bo jednak messi przez te wszystkie lata w kazdym roku zdobywał jakis tytuł, tymczasem ronaldo jest dobrym pilkażem ale dwumecz ze szwecja i strzelanie bramek ogórkom nie powinny decydować o przyznaniu złotej piłki. franek pracował na nią cały rok
@bezrobotnyksiadz: Nie zawsze, przecież był rok, gdy Real zdobył mistrzostwo, Barca nie wygrała w CL, nie pamiętam tylko kto wygrał w Copa Del Rey i superpucharze. Ale nawet Copa Del Rey, czy superpuchar to na arenie międzynarodowej gówno warte puchary.

Jak dla mnie nagroda powinna iść do mistrza świata - po mundialu, mistrza europy - po mistrzostwach Europy, no i dla zwycięzcy CL - tutaj Ribery faktycznie powinien wygrać.
@Oskarek89: boli dupa? przeciez real osrywa kibiców w polsce? jakieś życzenia na świeto niepodległości? tournee? nie pamiętam. jako że jesteś jednym z wielu psychofanów założe się ze walisz gruche do cr7 i mou a przede wszystkim masz gdzies na fb to zdjecie z wygranym pucharem ligi (100% pewności bo to typowo dla fanatyków)
@Wojt_ASR: dla mnie też, bo akurat w tym roku messi nie miał nic do powiedzenia, krysia miała tylko kilka dobrych występów i to tylko ostatnio a ribery, tak jak mówiłem, solidnie na to zapracował. jak dla mnie nawet nie ma co się zastanawiać nad tym kto powinien zdobyć piłkę, może za rok cr7 zdobędzie zp ale tylko jeżeli utrzyma obecną formę
@bezrobotnyksiadz: No nie wiem jak trafić do takich jak Ty. Może Cristiano powinien dostać bo jest najlepszym piłkarzem? Ribery był najlepszym piłkarzem najlepszej drużyny, swoje zapracował i swoje dostał (wszystkie tytuły z Bayernem). Zrozum, że to jest nagroda indywidualna. Jakbyś był trenerem drużyny i prezes obiecałby Ci do wyboru transfer riberego/ronaldo to kogo byś wolał? Ronaldo w tym roku bije na głowe wszystkich i już nie chodzi o suche statystyki gole/asysty