Wpis z mikrobloga

"Rozmawiałem z 'Lewym'. Powiedział mi, że nie chce przyjmować naszej oferty kontraktu i chciałby opuścić klub. Powiedział, że chciałby zrobić coś nowego. Dodał także, że nie chce by mecze z jego udziałem były dalej transmitowane na takim gównie jak Viaplay." - przyznał Salihamidžić.
#mecz #kanalbekowy #pilkanozna
Opad4991 - "Rozmawiałem z 'Lewym'. Powiedział mi, że nie chce przyjmować naszej ofert...

źródło: comment_1652545209JM45pLKQWVdT7oVBROuPYr.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Opad4991: "Generalnie, z tego miejsca to muszę zdementować plotki o FC Barcelonie" - powiedział Lewandowski. "Od przyszłego sezonu zobaczycie mnie w zielonych strojach Radomiaka Radom. Europejskie Puchary są na wyciągnięcie ręki, należą im się jak psu micha" - zadeklarował ze łzami w oczach.
  • Odpowiedz
@Opad4991: Salihamidžić to jest jednak "pan fachowiec", wkurzył Flicka który odszedł, wkurzył Lewandowskiego który wkrótce odejdzie, ponoć z Nagelsmann też jest w konflikcie, bo przeprowadził chu...owe transfery. Nic tylko pogratulować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AtlantyQ: on ma chyba polskie geny, dopiero po dwumeczu z villarealem chciał kontraktowac rudigera i haalanda xD juz pomjajac fakt, ze jak dyrektor sportowy moze gadac publicznie ze nie udało się dogadac z zawodnikiem xD chlop sie chwali niekompetencja
  • Odpowiedz