Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
#projektor #xiaomi #kinodomowe #chinskiecuda

Potrzebny projektor:
- z wbudowanym android tv (lub innym pozwalającym na instalowanie netfliksow, youtubow itp)
- z głośnikami
- z wifi
- z pilotem
- mile widziane automatyczne ustawianie ostrości
- mile widziana możliwość korekcji geometrii obrazu także w poziomie
- może być tylko po angielsku, ale żeby aplikacje działały normalnie (certyfikacja to się nazywa czy coś)

Budżet: do 2500-3000 zł

Ktoś coś?

Chodzi mi po głowie ten cały Xiaomi ale ma tyle nazw i odmian, że ciężko się połapać co kupić dokładnie, żeby nie wtopić.

Dziękuję z góry
staryhaliny - #projektor #xiaomi #kinodomowe #chinskiecuda 

Potrzebny projektor:
- z...

źródło: comment_16525077791VDcYyH20sDdjl5SdavVaN.jpg

Pobierz
  • 19
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L4rs: czyli mam projektor + jakiegoś dongla USB wpiętego do portu USB rzutnika? I tam jest android zainstalowany? Bo jak mam się bawić w rzucanie obrazu z komórki na rzutnik przez Chromecast to już wolę kupić ten Xiaomi.

Musi być raczej kompaktowo. Ma to zastąpić tv który mogę dodatkowo przestawiać. To nie będzie raczej rozwiązanie stacjonarne więc podpinanie głośników, donglow, komputerów itp żeby coś szybko obejrzeć będzie bez sensu.

¯_(ツ)_/¯

Ma
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@staryhaliny: chromcasta podpinasz do hdmi i tak, reszta juz na telefonie, youtube tez normalnie odpalasz, a w momencie kiedy projektor przechwytuje obraz to tel mozna zablokowac, wiec bateria tak nie odplywa, z tego co mi wiadomo to iphone tez moze z tego korzystac

Wiesz, jezeli chcesz obslugiwac to pilotem to pewnie jakis smart tv lepiej ci siadzie, choc wbudowany smart moze boostowac cene projektora, a chromecast chyba za stowke dostaniesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@L4rs: a jaki masz model Epsona?
Jak radzisz sobie z dźwiękiem (na czym odtwarzasz)?

Ale tak z drugiej strony do tego Xiaomi (co ma wszystko wbudowane już) można też wpiąć Chromecast ;))
@staryhaliny: Za duzo wymagan jak na ta cene. Nie wiem czy istnieje cos takiego w ogole.

Porzadny prohejtor fullhd kosztuje z 2200. Ja mam w swoim glosnik, jest gowniany. Dokupilbym soundbar za to. Soundbar moze miec juz wbudowanego chromecasta. Albo dokupic i podpiac do sounbara. W 3k-3.5k sie zmiescisz.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@onuceSzatana:

Za duzo wymagan jak na ta cene. Nie wiem czy istnieje cos takiego w ogole.


Istnieje właśnie. I jest to ten Xiaomi coś tam którego obrazek wkleiłem

https://allegro.pl/oferta/projektor-kinowy-xiaomi-wifi-1080p-dlp-30000-led-11333292346

Niestety najlepsi producenci projektorów nie robią takich kombajnów (wifi, android tv/Smart TV, głośniki, pilot...).

Mam jakiś soundbar Samsunga który mi został jeszcze, może dałoby go radę wykorzystać.

Nie potrzebuję Bóg wie jakiej jakości obrazu. Chcę po prostu moc przenieść projektów, szybko go
@staryhaliny: możesz spróbować jeszcze poszukać laserowego xiaomi dalekiego rzutu może się zmieścisz w budżecie jak znajdziesz u chińczyka, ja kupiłem laserowy ust i android działa w porządku. Ale generalnie to kup byle jaki projektor i jakiegoś dongla i będzie to lepsze rozwiązanie.