Wpis z mikrobloga

z takich śmiesznych form relaksowania się to lubię sobie układać mapy w edytorach do starych RTSów jak Blitzkireg, Men of War czy Codename: Panzers
Taką tutaj mapkę zrobiłem w podobnych wersjach w każdej z tych gierek ʕʔ w Men of War jeszcze dawałem dwie ekipy piechoty np. Brytyjczyków vs Niemców i napier#alali się w tym mieście i fajnie mi się to oglądało na pasywie
W Blitzkriegu 2 nigdy nie umiałem into robienie skryptów pod bitwy by tam coś się działo ale samo tworzenie fajnych lokacji to jedno z moich guilty pleasure :3
#gry #rts
SlenderCzester - z takich śmiesznych form relaksowania się to lubię sobie układać map...

źródło: comment_1652481694tCnrXDAcA59QXvxVIoBtnJ.jpg

Pobierz
  • 18
@SlenderCzester: Ale mi się marzy takie Jagged Alliance z tak dużymi mapami. Teraz większość jeśli nie wszystkie gry taktyczne to mapki mają maciupeńkie, że od razu lądujesz przeciwnikowi na głowie.
Mapki fajne, ta druga przypomina mi grafiką z Commandosa.
@EissIckedouw: z Codename: Panzers chyba mi się żadna nie uchowała po formacie ale mam za to parę fajnych mapek z Men of War. Tutaj masz kopię mapki z tego wątku (a w zasadzie pierwowzór).
Fajnie ją wymyśliłem: w mieście pełnym zakamarków i osłon może bić się tylko piechota, bo wszystkie drogi wjazdowe są zagracone. Pojazdy mogą tylko prowadzić wsparcie ogniowe z zewnątrz. Potrafiłem wypuszczać na siebie dziesiątki oddziałów piechoty by się
SlenderCzester - @EissIckedouw: z Codename: Panzers chyba mi się żadna nie uchowała p...

źródło: comment_1652572944x43Q5cIM5xeN2smPDhJ0jO.jpg

Pobierz