Wpis z mikrobloga

Mam dzisiaj urodziny, lvl27 więc zrównałem się wiekiem z Jimem Hendrixem, Morrisonem i czystą od dawna Amy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Z jednej strony przeraża mnie to, że zbliża się trzydziestka, bo przecież jestem jeszcze dzieckiem, a trzydziestolatkowie to ci dorośli ludzie którzy znają odpowiedzi na wszystko.

Ale z drugiej strony dochodzę do wniosku, że ta "dorosłość" jest wyimaginowana przez nasz dziecięcy umysł i zwyczajnie nie istnieje. Jakieś to wszystko takie nie wiem

Różowa zrobiła mi ciasto, nie za słodkie jak chciałem, skoczymy do zoo pooglądać zwierzątka, wypijemy parę drinków, i będzie cacy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Po raz pierwszy w moim dorosłym życiu naprawdę mam ochotę żyć i to super uczucie ()

#urodziny #gownowpis #przemyslenia
Pobierz erni13 - Mam dzisiaj urodziny, lvl27 więc zrównałem się wiekiem z Jimem Hendrixem, Mo...
źródło: comment_1652448663zk4ju7FoBBB83EvM5ffHcJ.jpg
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@erni13:

Z jednej strony przeraża mnie to, że zbliża się trzydziestka, bo przecież jestem jeszcze dzieckiem, a trzydziestolatkowie to ci dorośli ludzie którzy znają odpowiedzi na wszystko.


( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@erni13: 95 here too.
Dorosłość to imaginacja za dzieciaka, dalej jest w pytę. Można zamawiać pizze kiedy się chce albo kupić śmietanę w sprayu o smaku truskawkowym i nikt Ci nie zabroni
Z jednej strony przeraża mnie to, że zbliża się trzydziestka, bo przecież jestem jeszcze dzieckiem, a trzydziestolatkowie to ci dorośli ludzie którzy znają odpowiedzi na wszystko.


@erni13: nie chcę straszyć ( ͡° ͜ʖ ͡°)