Wpis z mikrobloga

@Neko-chan51: W środę rano zamówiłem część do roweru, zadzwoniłem do sprzedającego czy jest szansa wysłać paczkę tego samego dnia, potwierdził.

W czwartek rano dostałem sms-a, że paczka będzie między 12.00 a 15.00 więc wziąłem urlop żeby czekać i ją odebrać. Kurier nie zadzwonił, nikt nie pisał, paczka nie dotarła i wróciła wieczorem na magazyn. Infolinia #fedex to coś w rodzaju żartu i nie można się tam niczego dowiedzieć.

W związku z
Pobierz PanBulibu - @Neko-chan51: W środę rano zamówiłem część do roweru, zadzwoniłem do sprz...
źródło: comment_1652447919JpDVjZGfFBO8VVCdKa4zK7.jpg
@PanBulibu: Kurierzy to często ch**e... Miałam podobnie, wzięłam urlop i siedziałam w domu cały dzień i dostaję smsa, że kurier próbował się dodzwonić dwa razy i nikogo nie było w domu, ale na szczęście dał paczkę do punktu i to było DHL. Ale Ty masz gorzej, czuję już nawet ten #!$%@? od Ciebie... Walcz.
Dzień mojego urlopu to 700 zł xD


@PanBulibu: a koszty zastępstwa procesowego w takiej sprawie o 700 zł to 270 zł, myślisz, że ktokolwiek Ci to za tyle poprowadzi? Koszt prawnika przekroczy pewnie wartość tego czego będziesz żądać