Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam 28lat, pracuję w korpo za psie pieniądze i muszę się na coś zdecydować. Albo kawalerka na kredyt+szukanie lepszej pracy w polsce ale zarobki w korpo nie pracując w IT to max 6500 brutto ale obecnie nie chcą nawet tyle dawać i zatrudniają stażystów i studentów xD Albo wyjazd do niemiec na magazyn. Trochę mnie przeraża praca fizyczna, mam niemiłe wspomnienia z pracy w polsce ale niemiecki znam na tyle żeby się dogadać(byłem na erazmusie rok). Plusy pracy w polsce są takie że się nie narobię, minusy- frustracja przez pis i wszędobylską patologię, fatalne zarobki w stosunku do wydatków. Plusy w niemczech każda praca ma znacznie wyższą pensję niż w polsce i standard życia znacznie lepszy. Spokój, ludzie ogarnięci, nikt cię nie #!$%@? koszykiem w sklepie. Minusy-to jednak praca fizyczna, brak szans na rozwój, pewnie trzy zmiany, trochę szkoda zdrowia. Sam już nie wiem co robić, ogólnie jeśli chcecie pisać o imigrantach i że w niemczech nie jest tak pięknie to dajcie sobie spokój. Jedyni problematyczni imigranci, to ci z polski, zawsze pijani, drą ryja i szkodzą normalnym ludziom. Mam dobre wspomnienia z pobytu tam.

#niemcy #emigracja #pracbaza #codziennysynbozy #mieszkanie #korpo #korposwiat

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #627a7215698189c49885255d
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 10
w polsce ale zarobki w korpo nie pracując w IT to max 6500 brutto


@AnonimoweMirkoWyznania: dawno nie bylem w Polsce, ale ta garstka ludzi, ktora znam, to raczej biedy nie klepie pracujac w tym zlym korpo.

Albo wyjazd do niemiec na magazyn. Trochę mnie przeraża praca fizyczna, mam niemiłe wspomnienia z pracy w polsce


To wszystko chyba zalezy od tego gdzie wyladujesz.

fatalne zarobki w stosunku do wydatków. Plusy w niemczech
@AnonimoweMirkoWyznania: To jesli chcesz podniesc poziom auslanderow z polski, to nie wyjezdzaj do niemiec. Kolejny polaczek, ktory twierdzi ze polacy w niemczech to najgorsi. A strzelam ze nie miales okazji poznac za bardzo innych nacji. Ewentualnie trzymales sie z ludzmi na swoim poziomie ^_^