Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty może i panikuje, może i to jest moment kiedy powinno się kupować, ale jakoś mi się nie podoba BARDZO to co się dzieje na rynku. Właśnie wszystko co miałem zamienilem na euro. Już cześć przelałem z Binance na revo, jutro druga cześć i pojutrze resztka co zostanie (limity). Obym się mylił, ale to naprawdę źle wyglada. Dużo gorzej niż w maju rok temu, czy nawet w 2017
  • 8
@NoMoRe: zrobiłeś błąd czyli wrzuciłeś za dużo i nie możesz pozwolić sobie na stratę. Następnym razem wrzuć tyle, żeby podczas spadków tylko się śmiać. A najlepiej na dołku takim jak jest teraz. Jak kupowałem btc w lipcu 2021 to teraz odczuwam jedynie lekki dyskomfort.
Co do usdt-niejednokrotnie kurs już się chwiał nawet do 0.9
@Hqtt: 90% portfolio miałem na stakingu usdt. Pozostałe 10% to było na trading i to mogło zniknąć w każdej chwili i bym się nie przejął.
@NoMoRe: Rozumiem, czyli nie straciłeś. W zasadzie przeczekanie burzy i wejście może trochę wyższe poziomy, ale ze spokojniejszą głową nie brzmi tak źle. Ja sporo na spot i żal patrzeć, ale powtarzam sobie, że to nie pierwszy mój koniec krypto w karierze. Ale zawsze biorę pod uwagę, że może być tym ostatnim ( ͡° ͜ʖ ͡°)