Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@dlugi8: Ja gram w miarę regularnie w wersję 1.0.
Ustawienia Alternate są podobne do tych co są w fifie, więc przejście jest łatwiejsze.
Aktualnie nie ma za wiele do roboty ale niedługo powinien wejść match pass i powinno sie sporo zadziać.
@chim3ra: Co do braku jakiegos celu w grze to ja po prostu lubię sobie zagrać mecz bez konkretnego celu. Przy okazji się drużynę rozwija. Trenowanie swoich zawodników jest ciekawie rozwiązane.
@dlugi8: Mi tez się całkiem fajnie gra. Chociaż zauważyłem kilka gorszych rzeczy w stosunku do 0.9. Tzn jest masa lepszych ale… w 0.9 zawodnicy nawet nie podświetleni przecinali piłki, ruszali sie do nich. Tym zreszta była ta gra reklamowana. Teraz leci piłka obok mojego na wyciągnięcie fiuta i przeleciała xD. Wydaje mi sie ze w sytuacjach 1vs1 za łatwo wchodzą gole - albo Wernera przetrwnowalem. No i brakuje mi ciagle zwykłego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Dudek89: co do przechwytywania piłki to chyba i tak działa to dużo lepiej. Ogólnie zauważ że masz opcje w defensywie (matchup?) Coś takiego. Jak trzymasz ten przycisk w momencie kiedy piłka leci mogło twojego zawodnika to robi on wszystko żeby ją przejac. Ważne tylko żeby podczas tego nie trzymać np. Sprintu. Można tylko kierunek + właśnie tez przycisk za to odpowiedzialny.
Co do tych bramek to w sumie tez mi się
@dlugi8: Problemem jest to, że w to nikt nie gra xD Wieczorem znalezienie przeciwnika to wyzwanie. A jak już kogoś znajdzie to mają skład z zawodnikami z najwyższej półki. Gdzie ja po 16h nie mam nikogo ciekawego. Liczy się wydanie prawdziwej kasy bo mieć grajków na poziomie. Podziękuje za taką grę, może gdyby taką wersje wydali na premierę to inaczej by to wyglądało, a tak to sobie przewalili i grać będą
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nano22 Na pececie. W poprzednich wersjach PESA był dramat z szukaniem przeciwnika. Czasem 15 min ale teraz jest to mega poprawione
@dlugi8: Teraz był jakiś updejt kolejny, to się gra miodna zrobiła. Grafikę poprawili. Wczoraj zagrałem dwa mecze, było trudniej niż wcześniej ale przyjemniej.