Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
#mobilevikings właśnie #!$%@?ło najlepsza ofertę na kartę. I jeszcze bezczelnie wysyłają maila, że oferty Match są lepsze. Iks #!$%@? de.
Czas na nowo poszukać miejsca dla moich pieniędzy:)
#pytanie Jaki operator ma ofertę na kartę, gdzie konto mam ważne rok, a kasę z doładowania mogę przeznaczyć na internet w razie potrzeby? Koszty połączeń są dla mnie nieistotne, ważna paczka danych ~3 GB z możliwością zwiększenia. Fajnie byłoby jakby kasa z doładowań magicznie nie znikała po miesiącu.
#orange #play #plus
  • 20
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Drased: nie. Po 13.07.22 ekrany na Twoim koncie Vikinga oraz w aplikacji umożliwią wykonanie doładowania w zaktualizowanej ofercie, zgodnie z tabelą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@celulozy: to u mnie jest inaczej:

Zauważyliśmy, że co jakiś czas korzystasz z oferty Standard. Po aktualizacji utracisz tę możliwość. Jeśli za wszelką cenę chcesz utrzymać swój standard używania Standardu, doładuj się w tej ofercie przed 13.07.22, by pozostać w niej tak długo, jak techniczne możliwości umożliwią jej funkcjonowanie.
@celulozy ja w playu mam kartę i środki przepadają po roku i widzę że w aplikacji playa masz 4gb za 10zl ważne na miesiąc jeśli doładujesz kartę tą dyszką przez aplikację
Czas na nowo poszukać miejsca dla moich pieniędzy:)


rzeczywiście, w hoy ich musiałeś zostawić w ofercie Standard xD
Ta oferta generowała tylko straty, to była kwestia czasu jak ją wyłączą.
@celulozy też mnie wkurzyli. Ta oferta ich ratowała, bo zasięg Playa jest do dupy, ale teraz nie będzie mieć wątpliwości żeby przejść gdzieś indziej. Chyba Orange flex wychodzi najlepiej.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@StaraSzopa: Well, będac tam od 2014(?) troche jednak dostali misiu :). Jak nie umieją w ekonomie swojego biznesu to co ja poradzę ¯_(ツ)_/¯


no, pewnie z tysiaka im wrzuciłeś, przez 8 lat XD wow. To są straty a nie zyski xd ta oferta nigdy nie była przeznaczona na profit $ więc bawi mnie twój argument o pieniądzach XD
@celulozy: Też zrozumiałem tego maila, że standard mi zostawią jeśli do 13.07 doładuję 19zł.
Czy chodzi o to, że będę mógł jedynie wyzerować w standardzie kasę, a następne doładowania już tylko match?
@MobileVikingsPL jak to jest?
@celulozy: "W zależności od Twojej decyzji przed 13.07.22 doładuj konto w ofercie No Limit (aby we wskazanym dniu uzyskać automatyczne ulepszenie na ofertę opisaną w tabeli) lub Standard (aby w nim pozostać)."
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lunga: Ja to rozumiem tak, że mogę sobie już przejść teraz na te wspaniale Match (xD), ale po 13.07 nie będę miał możliwości doładowania standard (nawet jeśli przed 13.07 zrobię doładowanie standard, to po tym terminie nie będę już miał takiej możliwości i zostają mi tylko Match. @Lempek: różni się to tym, że w Match nie mam kasy na koncie po dolodowaniu, więc nie mogę np. Kupić sobie z tego
@lunga: @celulozy: ok dzięki, teraz pamiętam, faktycznie tak było. Ja pamiętam, że w pewnym momencie i tak przeszedłem z tego standard na to "NoLimit" bo wtedy dużo dzwoniłem i pisałem, więc mi schodziło miesięcznie więcej kasy niż za NoLimit, ale faktycznie, pamiętam, że ten standard to była fajna opcja.

Tak czy inaczej ja raczej nie będę przechodził, przynajmniej nie na razie bo dla mnie żadna różnica, ale może ktoś zna