Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 36
205 710,49 - 8,48 - 7,25 - 78,96 = 205 615,80

Z tamtego tygodnia.

Baba se pobiegła ultra, czy tam bardziej pofasthajkowała z elementami biegania bo teraz cały tydzień chodzi po górach to nie mogła sobie nóg bardzo zniszczyć więc kalkulowała tak, że poruszała się w przyjemnym, komfortowym tempie całą drogę. Udało się. Ogólnie straszna nuda, mam wszystkie paznokcie, tylko jeden odcisk, nie było problemów z żarciem, piciem, żadnych kryzysów i w ogóle nic się nie działo poza tym, że poruszałam się do przodu przez kilkanaście godzin i nawet nie byłam ostatnia. Finalnie całkiem sporo czasu zostało do limitu, więc nie dość że luźno, to jeszcze bezstresowo. Wnioski zostały wyciągnięte, w każdym razie, bo jakieś tam drobne poprawki można na następny raz wprowadzić.

Muszę spróbować w końcu się kiedyś pościgać, czy coś takiego, w sensie, trochę bardziej pocisnąć, a nie tak sobie radośnie tuptać xD

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem #proszeniebycgrubym

Skrypt | Statystyki
  • 10
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mozgogrdyczka: te 78 co to było?
Szacunek. Chylę czoła.
Ile było przewyższenia?
Bo ja o ile do przodu daję rady tak pod górę to tak średnio mi idzie.

Jak będziesz miała chwilę to napisz coś o wnioskach( ͡° ͜ʖ ͡°)
W listopadzie idę na 2x30 po raz trzeci w życiu.
Jakieś doświadczenie mam ale zawsze to posłuchać kogoś mądrzejszego warto.
@Sl_w_k_1: niewielkie, tylko 3100 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie muszę popracować nad wiązaniem butów bo trochę obiłam palce (ale założyłam stuptuty i wizja wsadzenia rąk w tą kupę błota i potem szukania zaczepów żeby zapiać z powrotem była umiarkowanie pociągająca, wody szkoda, muszę jakieś mniej #!$%@? mocowane znaleźć chyba :D - mam od inov-8 i te haczyki i gumka są nie do #!$%@? chyba ze są #!$%@?
@mozgogrdyczka: Gratki ultra. Podrzuc jeszcze jaki i co to za impreza.. Biegac biegam, przewyzszenie to pikus - robilem podoben juz na 30km hikach, wiec tego bym sie nie bal. Ale bardziej wlasnie wytrzymalosc na tak dlugiej trasie i to, ze bede probowal pewnie pierwsze 10-20km biec nawet pod gore, a potem pewnie odetnie...
Baba se pobiegła ultra,


@mozgogrdyczka: smiechu warte.

Finalnie całkiem sporo czasu zostało do limitu


Wydłużanie limitów czasowych to akurat taki sprytny zabieg, żeby zachęcić jak najwięcej osób i więcej zarobić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Niemniej jednak gratulacje, sam z miesiac temu od nowa zaczałem sobie truchtać i czuje jak góry wzywają, pewnie skończy się to jakimś ultra na koniec sezonu.
@MirkobIog: ja to bym wolała żeby limit był mniejszy, bym miała jakąkolwiek motywacje się pospieszyć ( ͡° ͜ʖ ͡°) - ani pierwszy ani ostatni raz to nie był ale jak dotąd jedyny nieplanowany jakoś poważnie, miałam dopiero w czerwcu lecieć setkę :D

@jagodowy_krol: raczej, ze za luźno i stopa do przodu na zbiegach wylatywała za bardzo, rozwiązać się nie rozwiązały ani razu :D