Wpis z mikrobloga

Program Partii "Wolnościowcy" 2022:
* aborcja (niemal) całkowicie zakazana (Artur Dziambor, Jakub Kulesza, Dobromir Sośnierz), w tym w przypadku gwałtu (Dobromir Sośnierz, inni nie wiem)
* LGBT to zło (Artur Dziambor, Jakub Kulesza, Dobromir Sośnierz)
* współpraca z nacjonalistami (Artur Dziambor, Jakub Kulesza, Dobromir Sośnierz)
* współpraca z proputinowcami (Artur Dziambor, Jakub Kulesza, Dobromir Sośnierz)
* zwierzęta nic nie czują (Dobromir Sośnierz)
* króliczki z dużymi cyckami (Artur Dziambor)
* macanie posągów po cyckach (Dobromir Sośnierz)
* współpraca ze skrajnym komunistą Kornelem Morawieckim (Jakub Kulesza)
* zakaz InVitro (Artur Dziambor, Jakub Kulesza nie wiem ale raczej też, Dobromir Sośnierz na 99,9%)

W sumie nie wiem, czy komuś kto nie głosował na partię KORWiN ze względu na Korwina, Narodowców, Brauna, zacznie teraz głosować na Partię Wolnościowcy, jeśli kluczowe kontrowersje w Partii Wolnościowcy pozostają.

Założycielstwo przez mąciciela Kułakowskiego (rozbijanie ruchu wolnościowego), zdrajcę Grabarczyka (wiedział o wszystkim i działał przeciw partii KORWiN, do której należał), Wawera (największego socjalistę z Ruchu Narodowego. ale niby się odpisał, ale o wszystkim wiedział - o rozbiciu ruchu wolnościowego).

Raczej wygląda że to ruch jak Korwina z przed wielu lat - zrobił partię narodowo-wolnościową, żeby rozbić Ruch Narodowy. Wszystko się wydało, bo ktoś życzliwy ujawnił jego wewnętrznego maila.
Teraz Ruch Narodowy robi partię wolnościowo-narodową, żeby rozbić partię KORWiN.
Wygląda to naprawdę źle, i mam nadzieję że żaden wolnościowiec nie nabierze się na partię Ruchu Narodowego, jaką jest partia "Wolnościowcy".

Ani dla wolnościowców, ani dla nikogo nie wygląda to wszystko dobrze.
#dziambor #kulesza #wawer #grabarczyk #sosniesz #korwin #konfederacja #wolnosciowcy #narodowcy #polityka #4konserwy
  • 3