Wpis z mikrobloga

Zdecydowanie polecam sprzedawcę @majk3l . Pomoc od samego początku do końca, dobry kontakt, czuć wiedzę i doświadczenie.

Na etapie wyboru podzespołów aktywnie pomagał i sugerował konkretne rozwiązania, ale ich nie narzucał. W przypadku kilku moich wątpliwości otrzymałem artykuły i filmy dotyczące danego problemu, także testy wydajnościowe np. w przypadku problemów przy wyborze płyty głównej. Otrzymałem także pomoc w przypadku produktów, których nawet nie kupowałem u sprzedawcy, ale były związane z komputerem (monitor).

Nawet już po wyborze zestawu otrzymałem propozycję zmiany karty graficznej ze względu na to, że akurat u dystrybutorów pojawiły się nowe promocje, a przy okazji otrzymałem też test kart graficznych, dzięki czemu udało mi się dostać tańszą i lepszą GPU. Łatwiej i szybciej byłoby trzymać się wyznaczonego wcześniej zamówienia, ale sprzedającemu zależało przede wszystkim na tym, żeby było dobrze.

Sam zakup przebiegł sprawnie, dostawałem regularne informacje o stanie zamówienia, na koniec także wyniki testów obciążeniowych komputera.

Sprzedający udzielił mi także pomocy po doręczeniu komputera (pojawił się pewien problem, który zakłócał pracę GPU) - bardzo aktywnie sugerował rozwiązania, przyjął kartę graficzną do ponownego sprawdzenia. Ostatecznie udało się wspólnie znaleźć źródło problemu.

Cenowo praktycznie nie czuć różnicy, a jakościowo względem innych świadczących usługi składania PC - przepaść. Komputer kupowany na wiele lat do przodu, ale jeżeli kiedyś będę kupował nowy, albo robił "upgrade" obecnego to na pewno wrócę, bo warto.

#majk3lskladapcty #komputery #x-kom #morele #cpu #gpu #sprzedam #kupujzwykopem #pcmasterrace
  • 1