Wpis z mikrobloga

Czy ktoś z okolic #wolomin #zielonka #kobylka #rembertow może mi powiedzieć jak to jest z turystyczno-rekreacyjnym dostępem do lasów stanowiących teren poligonu w Zielonce? To jest duży leśny kompleks, po którym bardzo chętnie bym sobie pospacerował, ale nie wiem jakie zasady tam panują. Byłem ostatnio w Ossowie, okolice cmentarza i stawów i z jednej strony wszędzie są tablice "teren wojskowy, wstęp wzbroniony", a z drugiej całe tabuny rodzin z dziećmi spacerujących i wjeżdżających rowerami w głąb lasu. Można tam wchodzić bez późniejszych problemów? A może dostępna jest chociaż część tych lasów?

Wołam @PanBulibu bo coś mi się kojarzy, że kiedyś czytałem jakieś Twoje wpisy w tym temacie
  • 7
@nie_wyszlo_mi_w_zyciu: Zgadza się, łażę po tych lasach bardzo często. Możesz chodzić w zasadzie wszędzie po wszystkich drogach. Miejscami znajdziesz jakieś zabudowania albo miejsca ogrodzone - ale to będzie ładnie oznaczone i na pewno nie wleziesz gdzie nie powinieneś.

"teren wojskowy, wstęp wzbroniony"

Masz na myśli te żółte na krańcach lasu? One w zasadzie nie obowiązują.

Skoro już jesteśmy przy tym temacie, mój kumpel z osiedla prowadzi stronę na fb link gdzie
Pobierz PanBulibu - @niewyszlomiwzyciu: Zgadza się, łażę po tych lasach bardzo często. Możesz...
źródło: comment_1652173569potKi3eYitzkTXZc6Wayr0.jpg
@nie_wyszlo_mi_w_zyciu: Przez ostatnie naście lat nie doszło tam do żadnego wypadku - ale pewna przezorność zawsze jest wskazana w takich miejscach. Nikt cię tam też nie postrzeli (strzelnice są dobrze zabezpieczone), uważaj tylko w niedziele rano bo zjeżdżają się tam grupki miłośników ASG.

Poza tym, bunkry - jest tam baaardzo dużo bunkrów, polecam!

Pobierz PanBulibu - @niewyszlomiwzyciu: Przez ostatnie naście lat nie doszło tam do żadnego w...
źródło: comment_1652174726OOx3TOqePt8HNXqaD3f0ed.jpg