Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki i mirabelki #rodzice co mają #niemowle, nasz maluch ma takie objawy

zaczyna się to gwałtownym płaczem

pomaga bardzo noszenie i chodzenie z nim, przestajesz chodzic od razu ryk od nowa

pierdzenie, bekanie podczas tego czasem

często trzeba stosować tzw. rurkę kateter Windi ew. wlewkę Melilax doobytniczą i zwykle maluch wtedy osiąga ulgę, blednie, oddaje gazy, mocz, stolec, uspokaja się ale nie zawsze to pomaga i czasem jest niezły cyrk, młody wyje jak zarzynana świnia, bardzo się wtedy pręży i płacze, pomaga też ciepły kompres/polewanie brzuszka wodą ciepłą


Czy to są kolki? Gazy? Dyschezja? Próbowaliśmy wszystkiego, espumisan, probiotyki, bakterie etc zawiesiny, codziennie #dzidzia ma taki atak nawet kilka razy, butelki też antykolkowe stosujrmy, codziennie schodzą rurki Windi i często Melilax, boimy się, że dziecka jelita się "rozleniwią". Czy jednak dobrze robimy?
Czy koniecznie trzeba zmienić pokarm? Stosujemy mleko Hipp Biocombiotic. Maluch ma 5 miesiecy. Problemy z brzuszkiem zaczely sie tak ze dwa miesiące temu i ostatnio się nasiliły. Czy to jest naturalne i musimy to przemęczyć? W czwartek idziemy z młodym do lekarza też popytac i aby go lekarz obejrzał przy okazji szczepień.

Czy trzeba jeszcze na coś zwrócić uwagę? Czy to objawy jakiejś choroby? #zdrowie #medycyna #kiciochpyta #macierzynstwo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Maedhros: to są kolki

Ja daje espumisan dla dzieci w kropelkach i przechodzi
Ważne też jest by nie denerwować się przy dziecku, ogólnie muis mieć spokój

Jednak te rurki które zostały opisane to dla mnie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kuntz_Ekesz: no chyba zaczyna ząbkowac na dziaslach brak zmian ale gryzie paluszki i gryzaki

No do lekarza idziemy wczesniej to nie bylo az tak dokuczliwe, espumisan nie pomagal nigdy za bardzo, mleko mamy podobno najlepsze wg poloznych i lekarzy co nam gadali
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Maedhros: moja dwojka dzieci miała kolki. Dawaliśmy Espumisan, herbatki koperkowe i sami już nie wiedzieliśmy czy to pomaga cokolwiek czy tylko szkodzi bardziej. Nie na wszystko jest lek. Bardzo pomagało noszenie na "małpkę" jak dziecko leżało na brzuchu na przedramieniu i wtedy się wypierdzialo i wybekalo.
  • Odpowiedz