Wpis z mikrobloga

#farara #szkolna17 #olgierdano #mexicano
#kononowicz
Czy przypadkiem nie było tak, że Olgierdano ciebie odrzucił @rafalkosnozawszenapropsie i dlatego całymi dniami wypisujesz na jego temat na Wykopie? Już nie wspominając o robieniu masek z jego podobizną, tańczeniu w czerwonym wdzianku oraz bieganiu po domu w majtkach i nawoływaniu Wójcika. A jak masz coś do mnie, to rusz tłustą dupę do Łodzi, bo chcę wypróbować nowy kij baseballowy.
Image546 - #farara #szkolna17 #olgierdano #mexicano
#kononowicz 
 Czy przypadkiem n...

źródło: comment_16520779870EXv7yOG60kaQfc6Y57eZ9.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
@Image546 200 funtow zapomogi w uk chłopecka owinietego kocem na ktorym rodzily i szczały koty XD w masce xD i taki ktos ma internet to jedyne co go ratuje przy zyciu xd do tego ukryty homoseksualista odrzucony przez pana Łukasza tak zabolała odrzucona milosc ze w ramach aktu zemsty niektore zdradzone kobiety rysuja samochody a ta zdradzona kobieta wypisuje na stronie ktora nic nie znaczy xdddzzxxxxddd pieknie sie patrzy na takiego
  • Odpowiedz
@Image546: ehh... Wójcika nie nawidzę jak psa ale lisi chytry pysk tydzień temu pokazał że jeżeli ma ktoś na niego kwity to lepiej odciąć się i powiedzieć ,, widzowie musiałem od tego wszystkiego w jakiś sposób odpocząć,,
  • Odpowiedz