Wpis z mikrobloga

Nie ogarniam, jak działa teraz wyszukiwanie na YouTube? Wpisuję frazę i zamiast pełnej listy filmów mam ich tylko kilkanaście, a potem jakieś "Dla Ciebie", "Inni oglądali też", Shorts, "Poprzednio oglądane"... A gdzie reszta filmików, które odpowiadają wyszukiwanej frazie? Nie wierzę, że na całym YouTubie jest tylko kilkanaście filmików na temat "lunch under 600 calories". Jak rozwinąć listę znalezionych filmików?

#youtube #pytanie
  • 6
@cutecatboy:

Jedno z rozwiązań:

Ściągacie uBlock Origin - w ustawieniach w zakładce Moje Filtry dodajecie:

www.youtube.com##ytd-shelf-renderer.ytd-item-section-renderer.style-scope > .ytd-shelf-renderer.style-scope
www.youtube.com##ytd-reel-shelf-renderer.ytd-item-section-renderer.style-scope

Zapisujecie i po odświeżeniu strony Youtube powinno być ok (w razie gdyby wróciło, macie też w uBlocku narzędzie pozwalające na ukrycie dowolnego fragmentu strony - ikona pipety).
@silentpl: jednak wolałbym na koncie, bo chcę te filmiki zapisać. Poza tym tryb incognito to żadne rozwiązanie, bo co to w ogóle za sytuacja, że muszę się wylogować (albo bawić w inne obejścia), żeby móc przejrzeć wszystkie wyniki wyszukiwania... ( ͠° °)
@hgter: niestety nic to nie daje, cały czas ta sama sytuacja, chociaż zniknęły mi reklamy ze strony głównej, więc dobre i to ʕʔ

@silentpl: z ciekawości sprawdziłem, jak to wygląda w trybie incognito i jest to samo (nie ma tylko tych spersonalizowanych elementów typu "Dla Ciebie", ale na przykład "Inni oglądali też" już jest). Poza tym trochę dalej w dół poprawne wyniki są przemieszane z jakimiś