Wpis z mikrobloga

Witajcie wykopowicze chciałem ostrzec ludzi przed bardzo wrednym scamem (wredny to mało powiedziane) na portalu randkowym #sympatia scam wygląda tak. Pisze do ciebie dziewczyna "Cześć tu Natka :D Pytałam co można ciekawego porobić bo tak mi się w życiu ułożyło, że się tutaj przeprowadziłam. Jakie masz plany na jutro, może by się gdzieś wyszło? Ja bardzo chętnie się poznam w realu bo tak naprawdę to siędze cały czas w domu, nawet zwykły spacer byłby spoko. Jak jesteś zainteesowany to odzwij się na whatsappie albo napisz do mnie 735-3.67-894, ja na Sympatie rzadko zagladam bo same zboki mnie tu atakują :D I sa beznadziejne limity na 1 wiadomosc haha."
Po wysłaniu na ten numer konkretnie SMS dostajemy odpowiedzi ale już z numeru 79980 czyli z bramki po wysłaniu na ten numer wysła się SMS premium cenie 9zł. Przyznam się wam że prawie sam się nabrałem (zdziwiło mnie ten numer) i jestem bardzo zły na siebie. Kurde uważajcie na siebie bo widzie na kogo można trafić i to nie ważne czy na sympati czy na tinderze :/

dla zasięgu daje takie hasztagi:
#tinder #sympatia #oszukujo #scam #oszustwo
  • 6
poznam w realu bo tak naprawdę to siędze cały czas w domu, nawet zwykły spacer byłby spoko. Jak jesteś zainteesowany to odzwij się na whatsappie albo napisz do mnie 735-3.67-894, ja na Sympatie rzadko zagladam bo same zboki mnie tu atakują :D I sa beznadziejne limity na 1 wiadomosc haha."

Po wysłaniu na ten numer konkretnie SMS dostajemy odpowiedzi ale już z n


@Omixod: Jak można się na to dawać nabrać?