Wpis z mikrobloga

Wszystko jakieś takie bez charakteru.


@Lancernik: jak zdefiniujesz "charakter"? xD Bo "bez charakteru" to w takim razie jest 90% miast w Polsce.

Zresztą. Poznań nie jest turystyczny, tu się pracuje i wydaje pieniądze, nie mamy czasu na jakieś bzdety turystyczne, bo na turystykę to się jeździ do Krakowa czy Gdańska, a nie do Poznania.
To jak narzekać, że w Warszawie nie ma morskiej bryzy
@Lancernik: Ja długo mieszkałem w Poznaniu i niestety gdy je odwiedzam odnoszę podobne wrażenie i nie trafia do mnie argument, że "tu sie pracuje" XD. Chociaż w dużej mierze chyba to negatywne wrażenie wynika z tragicznego zarządzania miastem w ostatnich latach, w tym niekończącymi się remontami bez ładu i składu. Nawet zbiorkom w ostatnich latach znacznie podupadł, nie dość, że bilety są najdroższe w Polsce, to jeszcze ograniczyli liczbe kursów.
Kilka
@shelby0153: niestety muszę się z Tobą zgodzić. Poznań jest spoko jak nie masz porównania. Ale jak pomieszkasz trochę w innym wojewódzkich miastach to nagle wychodzi nijakość Poznania. Dobrze, że kiedyś w Lublinie studiowałem to wiem jak bardzo może być #!$%@? xD

Na plus mamy tu dobrą gastronomię.