Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Ja wiem, że forma Mercedesa w mistrzostwach świata drugiej sesji treningowej w piątek jest prawdopodobnie spowodowana obniżeniem docisku i mniejszym morświnowaniem, ale nawet jeśli odzyskaliby formę to jaki obraz #hamilton dostaliśmy przez te pierwsze kilka wyścigów? Jaki wpływ ma Hamilton na powrót do formy Mercedesa? Najlepszy kierowca świata jest bezużyteczny w momencie kiedy najbardziej jest potrzebny do rozwiązania problemów. A nawet nie bezużyteczny, on jest obciążeniem dla zespołu, bo biedaczek wpadł w depresję i przegrywa srogo z kolegą z teamu. W takich chwilach kryzysu poznaje się najlepszych i niestety ale Hamilton do nich nie należy. Russel > Hamilton.
#f1
  • 9
W takich chwilach kryzysu poznaje się najlepszych


@mlodir: najlepszych prędzej poznaje się, kiedy dostają bolid nadający się do wygrywania. Sainz pokonał w poprzednim sezonie Leclerca, uważasz że to się bardziej liczy niż obecny sezon gdzie mają potencjalnie mistrzowski bolid i Leclerc góruje?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Brzychczy: owszem, w poprzednim sezonie Sainz był lepszy od Leclerca. W obecnym obaj ogurzą, ale kleklerk trochę mniej. Nie zmienia to faktu, że obaj jak narazie nie prezentują mistrzowskiej formy. Sympatyczny monakijczyk był w stanie wygrać tylko w wyścigach w których nie miał absolutnie żadnej konkurencji. Zobaczymy co pokaże dalsza część sezonu. Wszystko to nie zmienia też ogólnego obrazu słabego hamiltona.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
W takich chwilach kryzysu poznaje się najlepszych


@mlodir: najlepszych prędzej poznaje się, kiedy dostają bolid nadający się do wygrywania.

@Brzychczy: no niezbyt, zobacz sobie na Schumachera w Ferrari, przyszedł, wyprowadził zespół z dołka i został najlepszym kierowcą świata. Hamilton w tym sezonie rozstrzygnął ostatecznie dyskusje na temat GOAT w F1, w chwili kryzysu płacząc i licząc na pocieszenia od Toto. Pelna zgoda z tym co pisze @mlodir
@Mave: Schumacher zdobył mistrzostwo z Ferrari po 5 latach jazdy. Lewis z Mercedesem już w swoim drugim sezonie. To jest dość głupi sposób porównywania kierowców ale jeśli się przy nim upierasz, to Hamilton wygląda lepiej od Schumachera. Zresztą OP porównywał Hamiltona do niejakiego "Russela" (chyba chodzi o Russella) więc nie wiem po co teraz wspominasz Schumachera. Nawet jak ustalimy, że Schumacher był lepszy (z czym się zgadzam) to jeszcze nie znaczy,
Schumacher zdobył mistrzostwo z Ferrari po 5 latach jazdy. Lewis z Mercedesem już w swoim drugim sezonie.

@Brzychczy: Schumacher zdobył mistrzostwo z Ferrari po 5 latach ciężkiej pracy nad bolidem i zespołem, Mercedes dał Lewisowi bolid do wygrywania. Widzisz różnicę?
A wspominam o nim, jako o przykładzie "Poznawania najlepszych w chwilach kryzysu". W chwili kryzysu Hamilton płacze i żali się na zespół, podczas gdy Russel ciężko pracuje i robi lepsze wyniki
Schumacher zdobył mistrzostwo z Ferrari po 5 latach ciężkiej pracy nad bolidem i zespołem, Mercedes dał Lewisowi bolid do wygrywania. Widzisz różnicę?


@Mave: idąc tym dziwnym tropem #!$%@? bolid BMW na sezon 2009 to oznaka lenistwa Kubicy i Heidfelda?

Baaardzo mocno przeceniasz wpływ kierowcy na to, jak dobry będzie bolid, stąd głupie wnioski. Schumacherowi można co najwyżej dać w tej kwestii małego plusa, za to że mógł mieć wpływ na przekonanie