Wpis z mikrobloga

kredyciarze-normicy kiedyś śmiali się ze mnie, że mieszkam z rodzicami i że wgl musze być ułomny by w wieku 23 lat mieszkać z mamą, a dzisiaj płaczą, że im miniratke podwyższyli i że jak to tak xDD myśleli, że wygrali życie, bo wzięli kredyt kiedy było ujemne oprocentowanie(teraz przez inflacje de facto nadal jest), czuli się lepsi od tych "przegrywów" i "maminsynków", myśleli, że od tak dostaną mieszkanie i razem ze swoją julką założą szczęśliwą rodzinkę, a teraz się denerwują, że ludzie którzy nie #!$%@? się w długi jak ostatnie barany tak samo jak oni popierają podwyżkę stóp procentowych w celu ochrony polskiej waluty xDDDD mehh, kto zrozumie logikę normictwa. chcieli mieszkać na swoim, wiedzieli jakie wiąże się z tym ryzyko i że nic nie jest za darmo(no chyba, że byli tak głupi, że nie wiedzieli) to niech teraz ponoszą tego konsekwencje.
#przegryw #kredythipoteczny #bekazpodludzi
Pobierz Mystoo - kredyciarze-normicy kiedyś śmiali się ze mnie, że mieszkam z rodzicami i że ...
źródło: comment_1651788422qdkBojxNhABrWHivBr2PJN.jpg
  • 73
@Mystoo:

dużo jest takich ludzi, głównie jest to najniższa kasta społeczna pracująca w kołchozach która rzuciła się na tani kredyt. co chwilę słyszę grażynki które narzekają, że im miniratka wzrosła, a przykłady ludzi wyśmiewających mnie, że postanowiłem mieszkać z rodzicami zamiast wziąć kredyt(pomimo, że mam tyle oszczędności uciulane że stać by mnie było bez problemu na wkład własny) masz w tym poście powyżej


To już Twój problem, że obracasz się wśród
@Ranger: zamiast #!$%@?ć jak potłuczony to pokaż mi niby gdzie napisałem nie prawdę, bo takie bezpodstawne oszczerstwa możesz sobie wsadzić w swoją zadłużoną dupę.
zero u ciebie jakiejkolwiek merytoryki

każdy, nawet największy idiota potrafi używać tak niskich form "argumentowania", gorzej z uzasadnieniem swojego zdania. nie można upaść niżej pod względem merytoryki
@Frygus96: ty bredzisz, bo nie potrafisz normalnie odpowiedzieć mi na to co ci napisałem tylko odpisujesz jak skończona ameba. pokaż mi gdzie niby wyszedłem na głupka, schizofreniku?
@Frygus96: @onomatopeja_: bardzo nisko upadliście skoro musicie stosować ad personam zamiast merytorycznie odpowiedzieć, chociaż żeby merytorycznie odpowiedzieć, to najpierw musielibyście mieć coś mądrego do powiedzenia i wysilić zwoje mózgowe żeby sformułować jakieś kontrargumenty
@Mystoo: ale ty prezentujesz sobą taki poziom ze nie da sie inaczej podejsc do ciebie jak opluć i zostawić i patrzeć jak jeszcze szczekasz uważając sie za inteligentnego. Napisalem ci na poczatku jak jest no ale nie potrafisz przyjac tego do informacji. Wypierasz wszystko co ci piszą. Fakt mogli by ubrac to w slowa troche lepiej. Ale przekaz głowny plynie taki ze to ty jestes przegrywem, i nie potrafisz sie z
@Frygus96: od ciebie na pewno jestem znacznie inteligentniejszy. odpowiadam na merytoryczne argumenty, a takie były wyżej jakbyś nie umiał czytać, przygłupie. jak można sensownie odpowiedzieć na wyzwiska? czy ty jesteś po udarze, czy po prostu twoje iq zahacza o próg ułomności? co to jest w ogóle za argument, że jestem przegrywem? xDDDD skończ się ośmieszać, bo takich fikołków to nawet w cyrku nie robią. czepiam się argumentów ad personam, nie potrafisz
@Frygus96: największa beka, że od przegrywów mnie będzie wyzywał czareśniak z chińskimi bajkami w avatarze xDDD sory, ale sprowadzam dyskusję do twojego poziomu
naprawdę, nikogo normalnego nie obchodzi jak ktoś wygląda w twoich oczach, bo nikt o zdrowych zmysłach nie będzie brał pod uwagi opinii jakiegoś prymitywa co nawet nie potrafi się wypowiedzieć z sensem