Wpis z mikrobloga

@Menszykovsky: Ech mordeczko żeś celnie mnie podsumował, kupiłem 3 w wersji kolekcjonerskiej przed premierą i może i fajna ta książka i chodzi po parę k ale nie zapomnę swojego zawodu tym co było wewnątrz ( ͡° ͜ʖ ͡°).
W sumie to tylko ta podkładka pod mysz jest widocznie w stylu remake. Pozostałe rzeczy może kupić fan podstawowych części, który ma w dupie remake.
@Kondziu5: to podstawka nie była taka zła, choć ja grałem już w tą zpaczowaną wersję to nie wiem jak to wyglądało na starcie xD

W sumie to tylko ta podkładka pod mysz jest widocznie w stylu remake. Pozostałe rzeczy może kupić fan podstawowych części, który ma w dupie remake.


@brejak: dokładnie. Tak jak pisałem, zwykłe naciągnięcie na sentyment fanów serii. Ta koszulka z prawej to już w ogóle xD
Menszykovsky - @Kondziu5: to podstawka nie była taka zła, choć ja grałem już w tą zpa...

źródło: comment_1651749598bD4lTivLsu2vJHjy5zjHIN.jpg

Pobierz
@Menszykovsky: To i dobrze zrobiłeś, no cóż ja mam wrażenia i z czystej podstawki i z wielu modów, kiedyś popełniłem wpis na tagu #gothic który opisywał moje wrażenia jak po latach mimo złego pierwszego wrażenia chciałem uznać gothic 3 jako wyrodnego syna, może i się chłopak trochę pogubił ale to nasz ziomek w sumie jest i podejdźmy do tematu na nowo.

Nie XD gothic 3 jest #!$%@?
@Shiado: Może ale jak patrzę to dobra lokata kapitału , nic tak nie rośnie jak stare kolekcjonerki kiedy ich fani zaczynają mieć więcej pieniędzy i przypominają sobie młodość , napisz pw to pogadamy.
@Exxan: jakoś z przyzwyczajenia wchodzę, obiektywnie mówiąc to mocno pudelkowe teksty przez większość czasu, ale niekiedy coś się mądrzejszego trafi. Ogólnie mam taką teorię, że oni na tym golu to chyba specjalnie czasami takie mocno rakowe teksty piszą żeby były kliki
@Menszykovsky: a dla mnie to pożyteczny ruch, widać że chcą skupić się na marce i inwestują, Gothic mimo wszystko ma zbyt mały fanbejs by sobie pozwolić na ruchanie graczy xD
Prócz tego Gothic 1 i 2 dostał ostatnio steam workshopa i same gry są spatchowane do grywalnej wersji, jeden z twórców kronik dołączył do twórców reamaku, także ktoś kumaty nad tym czuwa i chyba tego nie #!$%@?ą ( ͡° ͜