Wpis z mikrobloga

@Shatter: pieczątki już się skończyły i nie jest to powodem wymiany dowodu już od dawna.

Że nie ma druku to co mnie interesuje, skończyłem podstawówkę to umiem pismo do urzędu napisać i nie interesuje mnie co z nim zrobią, ja formalności dopełniłem.

Piszesz że takie są przepisy a jak pytałem o te przepisy to ich nie znasz XD

#!$%@? mnie ta logika wykopków ekspertów od wszystkiego bo coś tam usłyszeli i
@Owlosiaty-Dzik: to "od dawna" to od roku, więc nie tak dawno, ale o tym nawet nie wiedziałem. Jestem ciekaw, czy to obowiązuje też dowodu od nieprzerejstrowanego samochodu.
No to napisz pismo, tylko nie licz na to, że zostanie ono przyjęte, ludzie gustujący w gratach (bez urazy, sam jeżdżę starym gratem xD) mieli różne okazje w zależności od urzędu. Albo inaczej - miej nadzieję, że zostanie przyjęte, ale to nie jest pewne.
@Owlosiaty-Dzik moje pierwsze auto na którym uczyłem się jeździć. Kolor butelkowa zieleń albo jaki to tam był. Niestety sprzęgło się ślizgało i nie dało rady tego ogarnac mimo 3 wymian, no i ruda brała jak cygany benefity a no i uszczelka pod głowicą poszła. Mimo wszelkich problemów miło wspominam i mam sentyment
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Owlosiaty-Dzik: no to zajebiscie, dobrze wiedzieć. Ale ciskwe jak to się ma wobec tego, że rzekomo można zostawić sobie stare tablice, o ile wzór jest aktualny (od trgo roku nie ma obowiązku zmiany tablic po zakupie). Fajne te przepisy.
A jeszcze z... Rok temu? To "zgłoszenie nabycia" ludzie forsowali pocztą na zasadzie "jak odbiorą pocztę to dowód, że zgłosiłeś i nie powinni ci nic zrobić"