Wpis z mikrobloga

@Vermeerrr: czy w tym kraju sa jeszcze chłopaki którym nie przeszkadza ze dziewczyną nie pije w ogóle?Rozstalam się z wcześniejszym chlopakkem tylko i wyłącznie dlatego że przeszkadzalo mu to że się nie potrafię bawić i muszę brać leki antydepresyjne. ♀️
Wśród znajomych to tak samo. Każdy tylko chcę wyjść na browara, a jak mówię że nie piję to zdziwienie, bo 3-4 lata temu piłam. Jedynie przyjaciółką dopiero zrozumiała że nie piję i wychodzez nią np. Na deser.. Vzy to ze mna jest coś nie tak? Mam wrażenie, ze nigdy nie znajdę kogoś kto zaakceptuje moją abstynencję.
#zwiazki #relacje #przyjazn #alkohol
  • 18
@Vermeerrr: Ile masz lat? Bo wiesz dla małolatów to może być dziwne ale dorośli ludzie akceptują czyjeś wybory życiowe. Nie ma nic złego w tym, że nie pijesz. Tak jak by to było ok w przypadku każdego innego człowieka. Co to za patusiarska społeczność, że można nie akceptować tego, że nie pijesz.

Napisałaś, że Twojemu facetowi przeszkadzało, że "nie potrafisz się bawić". Do dobrej zabawy nie potrzeba alkoholu - wielokrotnie jako