Wpis z mikrobloga

Z czego mogę sobie zbudować całą ścianę w półkach w garażu? Chcę aż po sam sufit by nie marnować pustej przestrzeni, a na środku może jakis fragment stołu warsztatowego do jakichś prac. Problem w tym, że nie wiem jak to zrobić by nie zbankrutować i jednocześnie spełnić swoje założenia (żadnego pustego miejsca pod sufitem bo to marnotrastwo miejsca). Pułek nie mogę w śćianę wwiercić bo to nie mój garaż tylko wynajem. A ceny w internecie bywają chore, po 100 złotych za PÓŁĘCZKĘ (samą półke) liczy sobie Ikea. Szukam i szukam i nie mogę niczego znaleźć. To znaczy mogę ale zbankrutuje, a meble garażowe naprawde nie muszą kosztować aż tyle. Macie jakieś pomysły?

#majsterkowanie #ikea #pytanie #meble #projektowanie #garaz #diy #praca #allegro
Bunch - Z czego mogę sobie zbudować całą ścianę w półkach w garażu? Chcę aż po sam su...

źródło: comment_1651714585b1MaXxlXKqutuByNydlPdp.jpg

Pobierz
  • 16
@evilonep: O nie, nie, nie dzięki. Nic co trzeba robić samemu. Już mam taką zasadę, że lepiej kupić coś gotowego niż robić samemu. Mam taką zasadę od kiedy już któryś raz z kolei zorientowałem się, że w momencie kiedy chcę przyoszczędzić... wydaję więcej a czas jaki na to poświęcam urasta do giantycznych rozmiarów. Żadnych samoróbek więcej :) Bo potem zawsze okazuje się, że nie posiadam narzędzi do wykonania pracy a te,
@Bunch ...ja polecam regały plastikowe...ale wszystko zależy dokładnie od warunków czyli co na nich chcesz mieć i w jakich warunkach typu wilgoć temperatura itd...wbrew pozorom teraz jest duży wybór regałów plastik/metal tylko trzeba dobrze przemyśleć po co ci one i czy też będziesz je np potem przenosił przestawiał czy sam czy z kimś itd...
Z czego mogę sobie zbudować całą ścianę w półkach w garażu?


@Bunch: szukaj dobrych promocji na blaszane regały magazynowe. Kup kilka i zestaw, jak Ci pasuje.
Droższą, ale o wiele bardziej efektywną opcją jest pójście w jakieś rozwiązanie systemowe, oferowane w kiblemarketach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bunch: to rozwiązanie w komentarzu wydaje się być optymalne - duża ładowność i stabilność (względem tych blaszanych pokrak z promocji) oraz serio łatwość wykonania. Zrobisz to z kantówek sosnowych, ewentualnie kvh budowlanego, płyt OSB i kilku desek na poprzeczki, wkrętów, piły ręcznej i odrobiny mózgu ;) z jakiego miasta jesteś?
@Bunch: kup regały magazynowe. Są różne rozmiary. Jeden będzie kosztował 200-300 zł za taki na 200-300 kg. Nic taniej nie znajdziesz. Ewentualnie szukaj na OLX. Nawet jakąś meblościankę za grosze i zdejmij drzwiczki.
@mwtyczek cześć! Mieszkam w Krakowie. Właśnie zastanawiam się czy znajdę coś co nie będzie wyglądało jak te blaszane, wszędobylskie półki metalowe. Pewnie z nich nie da się biurka zrobić bo jak nie założy się półki na sam dół to nóżki będą niestabilne. Tak mi się wydaje.
@masqu88: @Polanin: @Wychwalany: @drinozaur: @qornik: @Damianowski: @evilonep: @krzaczor93:

Jak ktoś nie jest zainteresowany to przepraszam. Podsyłam kilka propozycji jakie znalazłem, wygląda to ładnie ale niestety nadal większość tych mebli to wysokość raptem 150cm, więc kompleny bezsens. Drugim bezsensem jest to, że półki u samej góry nie są głębokie, nic tam aż pod sufit się nie ułoży.
Niżej link a na obrazku na samym dole
Bunch - @masqu88: @Polanin: @Wychwalany: @drinozaur: @qornik: @Damianowski: @evilonep...

źródło: comment_1652189998YAdkTfa0HyT9zqNy7je2Bl.jpg

Pobierz