Wpis z mikrobloga

#gownowpis #mikroblog
Hej chłopaki, właśnie jestem w tourne po Europie autostopem(ASR). Przejechałem przez Czechy, Austrię, i aktualnie zatrzymałem się we Włoszech. Jutro dotrę do punktu docelowego. Jakim jest Roma. Już nie mogę się doczekać. Aktualnie natrzaskane, 1600km. Jestem zmęczony, ale dumny. To moja pierwsza akcja, i trochu przeliczyłem się z czasem bo zakładałem że wszystko zamknie się w 2-3dniach, aktualnie jest ich 5. Jeżeli nigdy nie byliście w Weronie, to całym sercem polecam. To miasto jest tak piękne, że aż rozpłakałem się z wzruszenia. A co bedzie w Rzymie? No już chodzę z nogi na nogę.
Pobierz FacetTwojejMamy - #gownowpis #mikroblog 
Hej chłopaki, właśnie jestem w tourne po Eu...
źródło: comment_1651711419X0ZkcseIvYDb8Cf6IlqWAK.jpg
  • 45
@fluchtlinge_willkommen: Tylko głupi człowiek by się nie bał. Staram się minimalizować ryzyko na każdym kroku. Chociaż to nie wygląda tak, że można przebierać. Stanie po parę godzin przy drodze to norma. Wtedy chcesz już wsiąść do kogokolwiek tylko żeby pojechać dalej. Najogrzej było w Czeskiej Republice(Brno). To bardzo dobre pytanie. Przed podróżą planowałem zakupić gaz, ale finalnie go nie mam. Patrzysz na człowieka, to on właściwe decyduje. Jestem atruistą wierzę w
@sovsky: Mam zapas na karcie którego nie ruszam. Aktualnie wydałem, około 100€ wliczając w to alkohol i jedzenie. Jadę na ujemnym bilansie kalorycznym. Jadłem dwa razy w restauracji. W Wiedniu "Panini i kawa to koszt 6€, we Włoszech pizza w restauracji na obrzeżach centrum 7€. Najczęściej są to posiłki na stacjach. W Austrii to boli bo za kanapkę z kotletem płaciłem 5€. Natomiast w Czechach wpadłem do Tesco i powiedziałbym, że
@FacetTwojejMamy: Byłam w Weronie, potwierdzam że jest mega. Mogłabym tam zamieszkać choćby jutro, ludzie byli wyluzowani i uśmiechnięci jak w jakimś raju. Pod tą fontanną włosi robili sobie z nami zdjęcia jakby spotkali kogoś sławnego, chyba dlatego że przyjaciółka była blondynką ()
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FacetTwojejMamy: powodzenia miras i relacjonuj. To było zawsze moje marzenie (wyjechac autostopem gdziekolwiek), narazie realizuje zwiedzanie Europy i po kilkanaście lotów w roku w różne miejsca.

Może i ja się w końcu zdecyduję? Swoją drogą miałeś jakiś impuls, czy zaplanowałeś mniej więcej co, gdzie, kiedy?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FacetTwojejMamy: jak już zwiedzisz Włochy napisz czy warto i co warto zobaczyć w Rzymie i co zrobiło na tobie wrażenie, zamierzam polecieć do Włoch. Z miast włoskich na razie tylko Weronę odwiedziłeś?
@xdrcftvgy: ogólnie miasto piękne, ze względu na zabudowę, zabytki. A jeśli chodzi o klimat to im dalej centrum i atrakcji turystycznych tym lepiej. W centrum ciężko zobaczyc Włocha, panują czarni, chinczycy i jest też sporo piaskowych. Dopiero na obrzeżach można poczuć włoski klimat tego luzu, tych żywiołowych rozmów.