Wpis z mikrobloga

@MEKORRO: 39-49 czy tam 40-50 brzmi po prostu lepiej, nie ma co sie klocic ile maja tych czolgow - teoretycznie im wiecej, tym lepiej, bo Ukraincy beda miec do czego strzelac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Konigstiger44: skoro ty nie naginasz, to ja też nie, bo nie napisałem, że użytkują 1500, tylko że tyle wyprodukowano. To są te detale( ͡° ͜ʖ ͡°) Oczywiście kibicuję Ukraińcom całym sercem, ale przedstawianie tej wojny jako pasmo sukcesów Ukrainy zrobiło się już męczące, brakuje mi obiektywnego przedstawiania tego co się dzieje, może dlatego się doczepiłem. Przecież straty Ukraińców są niepoliczalnie wielkie( ͡° ʖ̯ ͡°
@MEKORRO: Ty kompletnie nie zrozumiałeś mojego wpisu ¯\_(ツ)_/¯ tutaj mamy ustrzelonego białego kruka wśród czołgów więc warto odnotować no ale chyba najrzadszym czołgiem który do tej pory został zniszczony to T-80UM2 ale ten był jedynym prototypem w swojej wersji
skoro ty nie naginasz, to ja też nie, bo nie napisałem, że użytkują 1500, tylko że tyle wyprodukowano. To są te detale( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MEKORRO: ta jasne, ważne jest to co jest w linii i to co mogą szybko przywrócić a duża część t90 ma być rozebrana w zakładach remontowych. Każdy nowoczesny czołg rosjan cieszy bo wbrew pozorom nie mają ich tak dużo zwłaszcza że liczba