Wpis z mikrobloga

Cykl życia na wykopie zakończył Papież Franciszek. Kto teraz? ( ͡° ͜ʖ ͡°) A taki był fajny, neuropejski. Polecam wejść w komentarze, zachwytom nie było końca xD

Wykopki wykopują kogoś z płomieniem przez jedną akcję - wykopki opierają całą swoją sympatie do kogoś na jednym wydarzeniu - wykopki promują i chwalą wszędzie osobnika - Coś przestawia się w głowach - Wykopki już nie lubię tej osoby - Wykopki z nim walczą i ubliżają

#4konserwy #bekazpisu #religia #papiez #lewackalogika #konfederacja
Neobychno - Cykl życia na wykopie zakończył Papież Franciszek. Kto teraz? ( ͡° ͜ʖ ͡°)...

źródło: comment_1651604622irOih7A2KMxWXC3EwlOsAv.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
@Neobychno: był fajny dopóki robił mądre rzeczy, przestał być fajny jak zaczął robić głupie rzeczy.
Prawdę mówiąc nie wiem czego nie rozumiesz ;) Chyba, że wtedy też usprawiedliwiał jakieś zbrodnie wojenne.
  • Odpowiedz
@Neobychno: Nie zachwycałem sie, nie jestem osoba wierząca, ale nie czaje jaki masz problem - ludzie chwalili jak robil ich zdaniem coś dobrego, a krytykują jak zachowuje się #!$%@?. Gdyby tylko wspomnieni przez Ciebie w tagu konfederacji potrafili się zachować podobnie, to świat byłby lepszym miejscem xD
  • Odpowiedz