Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
PS5 i Sony X90J.
Kiedy wychodzę to menu konsoli i chce włączyć VRR nie mogę tego zrobić, bo TV nie jest obsługiwany. Nie ma VRR na x90j? Nie ma aktualizacji? Zły kabel?
#ps5
  • 12
@Kudy Niestety, ale w xh90 przy włączonym vrr, wyłącza się local dimming i obraz jest przez to ciemniejszy i wyprany z kolorów. Można to lekko zniwelować bawiąc się w ustawieniach jasności i kontrastu albo wyłączając hdr, ale to nie do końca pomaga.
@Kudy To niby dwa różne modele, ale mają chyba ten sam chipset MediaTek, więc może być podobnie jak w przypadku xh90. Musiałbyś włączyć i sam sprawdzić, bo różnicę w jasności widać od razu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Bruno_: Generalnie nie znam się. Przesiadłem się z LG 55LB730V z 2012 roku na tego Soniacza to wiadomo że różnice są ogromne. Ogólnie jestem zadowolony. Brakuje mi często magic remote. X90j kupiłem przede wszystkim do ps5, zależało mi na 4k i 120hz. Uległem marketingowi sony. O ile 4k widzę, tak już tych 120hz nie rozpoznałbym bo się na tym, aż tak nie znam. Na pewno widoczną różnicę widziałem przy oledach, np