Wpis z mikrobloga

@innv: o mamo ale cringe, wróciłem ze spaceru i muszę iść na drugi po przeczytaniu tego wysrywu xD ani to mądre, ani śmieszne, gdzie mi do prawicy tak blisko jak Sosnowcowi do Polski
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@qluch: to ma tyle samo sensu co oskarżanie Korwina o bycie kryptogejem. Chociaż w sumie od homofobii to tylko krok do pedalstwa, wiec by się zgadzało ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@innv: Ciekawe ile rubli komuś wpadło za taką grafikę. Idealna do napuszczania jednych na drugich


@RobertPPK zaraz się zleci "świta intelektualna" i powie, że wcale nie chodzi putinowi o dzielenie ludzi, jego nie interesuje propaganda, a armia ruskich trolli która miała wpływ na wybory w USA i innych państwach czy przekupienie watykanu, żeby papież #!$%@?ł bzdury, że ruskie nie są takie źle i to NATO jest złe to wytwór w Twojej
profanowaniem symboli w dniu święta narodowego.


@Jegwan: to nie jest profanowanie. Może ci się to nie podobać jeśli jesteś ksenofobem albo homofobem, ok. Ale flaga LGBT czy Ukrainy niczego nie profanują. Gdyby ktoś podeptał albo nasrał na godło to już co innego.
@Tymajster: obrzydliwy z ciebie typ, wal fikołki dalej. Pospaceruj sobie z taką przeróbką flagi po ulicy, ktoś wyjaśni ci ręcznie co robisz nie tak, mi szkoda czasu na dyskusję z opętanym nienawiścią do własnego narodu troglodytą.
Pospaceruj sobie z taką przeróbką flagi po ulicy, ktoś wyjaśni ci ręcznie co robisz nie tak


@Jegwan: to tylko pokazuje kto uznaje takie rzeczy za profancję, troglodyci prawaccy przewrażliwieni.

opętanym nienawiścią do własnego narodu troglodytą


O, nienawiść do własngo narodu jest wtedy, kiedy nie nazywasz wszystkiego jak leci profanacją.
Neuropki plują na godło swojego kraju


@suweren_sudoku: niby czemu? xD Też w Twojej głowie to robią? Te neuropki są tu z nami?

@qluch: mnie tylko obraża że ktoś rozpowszechnia w wiadomym celu symbol z. Uważam że do wrzucania takiego obrazka na wykop są zdolne tylko podłe świnie.
O faktycznie. Ale nadal nikt się nie zesrał, poza qluchem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bo przecież wrogowie nie są tylko w twej głowie, nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@aegispolis: Pochwalasz działania, które mają na celu antagonizowanie Ukraińców, poprzez wstawianie przerobionego godła Polski? Przeróbka @qluch spadła a wpis nadal sobie wisi. Brzmi jak rzeczywisty wróg a nie tylko w czyjejś głowie. Przeróbka @qluch spadła
Pochwalasz działania, które mają na celu antagonizowanie Ukraińców, poprzez wstawianie przerobionego godła Polski?


@Kaeltas: A czemu przerobione godło miałoby antagonizować Ukraińców? Co ich nasze godło obchodzi? I gdzie ta pochwała? Idiotyczne to tak samo, jak i ta triggerująca nieistniejące lewactwo zetka.

Przeróbka @qluch spadła a wpis nadal sobie wisi.


Brzmi, jak Maciek moderator usuwający randomowo rzeczy, a kto zgłosił, tego nie wiemy. Choć nie zdziwiłbym się, gdyby to sam 8s6L usunął,
@Kaeltas: A czemu przerobione godło miałoby antagonizować Ukraińców? Co ich nasze godło obchodzi?

@aegispolis: Ukraińców pewnie niewiele, ale osoby odpowiedzialne za takie przeróbki wichrzą łącząc polskie godło z flagą Ukrainy, ewidentnie chcąc napuścić jednych na drugich.

I gdzie ta pochwała? Idiotyczne to tak samo, jak i ta triggerująca nieistniejące lewactwo zetka.


Zapytałem, czy pochwalasz. Przy zetce od razu się odezwałeś. Twierdzisz, że lewactwo nie isnieje?
Ukraińców pewnie niewiele, ale osoby odpowiedzialne za takie przeróbki wichrzą łącząc polskie godło z flagą Ukrainy, ewidentnie chcąc napuścić jednych na drugich.


@Kaeltas: No zwykła wrzutka w celu wywołania bólu dupy, ja jej nawet nie komentowałem, a skomentowałem wpis qlucha. Z resztą, skoro wchodzisz dzisiaj i widzisz, że usunięte - sam zgłaszałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Twierdzisz, że lewactwo nie isnieje?


@Kaeltas: Twierdze, że nie ma
Z resztą, skoro wchodzisz dzisiaj i widzisz, że usunięte - sam zgłaszałeś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@aegispolis: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie.

Twierdze, że nie ma powodu, dla którego to mityczne "lewactwo" miałoby się oburzać o użycie tęczy w jakimkolwiek kontekście w taki sposób, jak konserwy oburzają się o symbole religijne. Może to być szokujące dla niektórych, ale nie wszyscy myślą dogmatycznie i
Twierdzenie, że żaden z przedstawicieli "lewactwa" się nie oburzy o tęczę w jakimkolwiek kontekście jest nad wyrost. Nie znasz wszystkich, nie wiesz co im w głowie siedzi.


@Kaeltas: No ja nie wiem, za to qluch twierdzi, że wie i się oburzą. Ja, jako że nie wiem, to pomyślałem, że sprawdzę jego teorię. Jak widać potwierdziło się moje przypuszczenie, że do niczego takiego nie dojdzie. O co ci chodzi jeszcze? xD
@qluch: No na tyle nie masz co robić, że wymyślasz sobie jakieś mające oburzać lewactwo memy xD
Z resztą chyba zdajesz sobie sprawę, że masz tutaj opinie jednego z mniej bystrych wykopków, a jednocześnie najbardziej fanatycznych w politycznych przepychankach, więc się nie dziw, że różnych rzeczy się po tobie spodziewam ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No na tyle nie masz co robić, że wymyślasz sobie jakieś mające oburzać lewactwo memy xD


@aegispolis: k&$wa chłopie weź tabletki i wpisz sobie w google "rainbow z" i przestań tworzyć jakieś historie bez pokrycia w rzeczywistości.
Ja, jako że nie wiem, to pomyślałem, że sprawdzę jego teorię. Jak widać potwierdziło się moje przypuszczenie, że do niczego takiego nie dojdzie.


@aegispolis: Komentarz spadł i to nazywasz potwierdzeniem Twojej teorii?

Albo zgłosiłeś sam, aby wyszło, że lewactwo prześladuje, jak wczoraj przez caly dzień nikt nie chciał się oburzyć. No jedno z tych ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Teraz to Ty stawiasz chochoła.
@qluch: o to teraz sobie wymyśliłem, że się ośmieszyłeś tutaj?
Zawsze potrafisz przebić sam siebie, nie zawodzisz. Tak trzymaj! ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Komentarz spadł i to nazywasz potwierdzeniem Twojej teorii?


@Kaeltas: Teoria była taka, że neuropki wcale się nie oburzą. Jak widać, miałem rację. To o co ci chodzi właściwie? :P > Teraz to Ty stawiasz chochoła.

@Kaeltas: Nie o to chodzi w atakowaniu
@Kaeltas: @aegispolis: BTW komentarz wrócił na swoje miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@aegispolis: tak, Mireczku, sam się zgłosiłem, a potem się odwołałem żeby wrócił, żebyś mógł dowieść swoich urojeń i żebyś mógł powiedzieć, że się ośmieszyłem.

( ͡° ͜ʖ ͡°)

A! No tak, i mam tutaj opinie jednego z mniej bystrych wykopków. ¯\_(ツ)_/¯
@Kaeltas: Teoria była taka, że neuropki wcale się nie oburzą. Jak widać, miałem rację. To o co ci chodzi właściwie?


@aegispolis: Chodzi mi o to, że komentarz spadł, więc ktoś się jednak oburzył. Przyczyna -> skutek. Tak?

Nie o to chodzi w atakowaniu chochoła. Chochoł byłby wtedy, gdybym wkładał ci w usta argumenty, których nie użyłeś, a następnie z nimi walczył.


W tym wypadku nie mi a @qluch.
postawiłeś
@qluch: No to dobrze, że wrócił, nie powinien spaść, bo nie było tam nic niestosownego.

tak, Mireczku, sam się zgłosiłem, a potem się odwołałem żeby wrócił, żebyś mógł dowieść swoich urojeń i żebyś mógł powiedzieć, że się ośmieszyłem.


@qluch: Jakbyś tak zrobił, to byłoby to bardzo głupie, ale nie wnikam, jak spędzasz wolny czas.

A! No tak, i mam tutaj opinie jednego z mniej bystrych wykopków.


@qluch: No i
@Kaeltas: Dalej nie idzie xd

Przyczyna -> skutek. Tak?


A wiesz, kto zgłosił i że to był jakiś oburzony lewak? Równie dobrze mógł to zgłosić ktokolwiek, do tego właśnie piłem w mojej hipotezie, że mógł to być randomowy prawak, który chciał w ten sposób czegoś "dowieść". Nie mówię, że to mądre, albo prawdopodobne, ino wskazuję na taką ewentualność, a dokłądnie to podaję ją, aby pokazać, że twoje twierdzenie nie ma wiekszego