Wpis z mikrobloga

Fotka ze wczorajszego #spierdotrip

Rzadko postuję na tagu, zazwyczaj po prostu czytam ale ostatnio mnie naszło żeby coś napisać kiedy wróciły wspomnienia o nieodwzajemnionej miłości z #techbaza, krótko mówiąc to był moment który uświadomił mi mój przegryw i pokazał miejsce w drabince atrakcyjności. Wiele chłopów chyba miało kogoś do kogo coś czuło w szkole ale nigdy nie zdobyło się na to żeby zagadać, żeby spróbować, więc cóż ja chciałem spróbować, chciałem coś zmienić no a wyszło wiadomo co - gówno.

Wspomnienia o tym wszystkim powróciły kiedy zdałem sobie sprawę w piątek widząc kilku normików w garniakach że to zakończenie roku maturalnego, także dla mojej "damy" dla której dopiero teraz otwiera się szerszy świat zapewne studiów, nowych znajomości no i kutang chadów. Czas leci nieubłaganie niektóre jej koleżaneczki już wrzucają zdjęcia z chłopakami na nią też przyjdzie czas, potem ślub bombelki. Chłop tymczasem #!$%@? w #januszex za minimalną, 90% wolnego czasu przed kompem czasem rodzicielka pogoni do jakiejś roboty na polu teraz pewnie coraz częściej i tak się dzieje życia cud.

Od czasu trafienia na te dziewczynę moje życie emocjonalne to skacząca sinusoida - czasem jest źle czasem h#@owo. Chodziłem też na te słynne #terapia prawie 2 lata ale długofalowo gówno to dało ale wiecie może na niewłaściwą chodziłem różne są huehue ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Czasem przypomni mi się chłopak ode mnie z #kolchoz robił tam rok jakiś czas miał dziewczynę nawet podobno mieszkali ze sobą ale po czasie zerwali. Chłop nie miał nawet zawodówki a ona na studiach już była ale dosyć umięśniony był, jeszcze się widzieli na jakiejś uroczystości swoich znajomych tyle że wtedy ona była już z kimś innym 2 tygodnie później chłop odstawił #magik. Czynników na to złożyło się wiele miał patole niezłą za rodziców a mieszkał z babcią ale ponoć bardzo przeżył to rozstanie a ta imprezka przelała czarę goryczy.

Nieraz myślę o tym że mogłem skończyć podobnie jak on, gdyby nie w miarę trafione antydepresanty mogło być różnie chociaż ostatnimi czas mam wrażenie że ich działanie i zobojętnienie na emocje słabnie.

Podsumowując ten #gownowpis, ten jeden moment kiedy rasowy spierdox w mojej osobie próbował coś wskórać pokazał mi gdzie przynależę, ta sytuacja i ta dziewczyna będzie w mojej głowie pewnie dopóki nie zdechne jak to cytując klasyk "w myślach osiągnąłem wszystko" ale to nie ja wybrałem #blackpill to #blackpill wybrał mnie (,)
#przegryw #zalesie #gorzkiezale ##!$%@? #depresja
Hiro22 - Fotka ze wczorajszego #spierdotrip 

Rzadko postuję na tagu, zazwyczaj po ...

źródło: comment_16515151289nzBV28qsaA6DLNOmvoJzm.jpg

Pobierz
  • 1