Wpis z mikrobloga

Majówka! SSB squat vs chains 370kg (290kg na sztandze + 80kg w łańcuchach) Czas nadrobić zaległości z ciężarkami :D

Trochę za głęboko zszedłem, i przywaliłem w zabezpieczenia, na całe szczęście mocno trzymałem napięcie i pomimo że trochę wybiło mnie to z rytmu udało się wstać. O dziwo nie było ciężko, jakoś nie odczuwałem dzisiaj tego ciężaru :)

Motywacja w każdym razie jest przeogromna, aż chce się dźwigać :) Nawet robienie tych dodatkowych 3h cardio w tygodniu nabrało dla mnie sensu, i jakoś na to nie narzekam. Po prostu plany, ambicje są ogromne :) I wiem że teraz to jest z górki tak naprawę, "odpoczynek" od pogoni za ciężarami, a skupienie na budowaniu fundamentów, dowalaniu coraz większej objętości i poprawieniu zdrowia.

#strongaf #silownia #mikrokoksy #mikrokoksy
IntruderXXL - Majówka! SSB squat vs chains 370kg (290kg na sztandze + 80kg w łańcucha...
  • 18
planujesz tez w ramach budowania fundamentow poprawic mobilnosc? Sprawdzic u jakies fizjo gdzie masz w tym najwieksze braki?


@TomekABC123: Nie myślałem nawet o tym... No szczerze mówiąc jakoś specjalnie na tą swoją mobilność nie narzekam, jak na takiego chłopa to uważam że mam ją bardzo dobrą, a jak spadnie trochę waga to powinna ona się jeszcze poprawić.
i po skonczeniu redukcji wraz z roznica w wadze, zeby pokazac jak z gigantycznego dzika powstaje docięty duży knur xD


@Pstrong: Ale to nie jest żadna prawdziwa redukcja xD Nie liczę kalorii, kręcę dużo cardio, jeszcze bardziej zdrowo jem... Pewnie odpuchnę po prostu kilka kilogramów i tyle :)