Wpis z mikrobloga

@Flypho: Nie przedstawiłem ich jako ofiary komunizmu, tylko zwykłych ludzi których pewnie ch*ja to obchodziło i przyszli nakopać nazistom za tatę/brata/wujka poległego kilka lat wcześniej, bo tak właśnie wyglądała historia sporej części żołnierzy Armii Czerwonej pod koniec 2wś
Nie przedstawiłem ich jako ofiary komunizmu, tylko zwykłych ludzi których pewnie ch*ja to obchodziło i przyszli nakopać nazistom za tatę/brata/wujka poległego kilka lat wcześniej, bo tak właśnie wyglądała historia sporej części żołnierzy Armii Czerwonej pod koniec 2wś


@revslav_:
Haha xD, to chyba nie za dobrze znasz historię, bo jednak większość owych żołnierze to były zwykłe zwierzęta gotowe gwałcić wszystko co się rusza i zgrabić wszystko, co nie jest na stałe przytwierdzone
większość owych żołnierze to były zwykłe zwierzęta gotowe gwałcić wszystko co się rusza i zgrabić wszystko, co nie jest na stałe przytwierdzone do podłogi


@Flypho: Oczywiście, dlatego ludzie po wsiach i miasteczkach sami stawiali im pomniki wdzięczności, a czasami do dziś ich bronią gdy IPN się za nie zabiera xD Pewnie sam Stalin chodził i zmuszał ich do tego xD Żyj sobie dalej w prawackich urojeniach, proszę bardzo
@revslav_:
Komentarze postowane w social mediach w trakcie wojny z sąsiadem Polski. W dodatku ze świadomością, że Polska jest celem wielu propagandowych ataków ze strony Rosji. Ty naprawdę nie jesteś zbyt bystry, prawda? Może jakiś potomek tych czerwonoarmistów xD albo jesteś kolejnym ruskim botem, który myśli, że trafił na podatny grunt.
@Flypho: Lol xD Przecież w kilkanaście sekund możesz sobie przejrzeć profile komentujących i zobaczyć, że istnieją od wielu lat i to normalni ludzie, postujący jakieś normikowe rzeczy w stylu zdjęć swoich psów xD Trollkonta nie mają takich aktywności. Ubliżasz mi od mało bystrych, a sam nie wpadłeś na coś tak oczywistego? ( ͡º ͜ʖ͡º) btw troll a bot to dwie różne rzeczy. @lokal: