Wpis z mikrobloga

Czy jak składam zlecenie kupna akcji po $1 i nie zostanie dokonany zakup przez cały dzień, to następnego dnia kupi z automatu akcje po pierwszej najbliższej cenie? Bo miałem właśnie taką sytuację i w uzasadnieniu do niezgodzenia się z reklamacją dostałem wyjaśnienie, że zlecenia kupna są aktywowane po pierwszej najbliższej cenie następnego dnia xD Czyli co, kupiłoby mi po $100 jakby taka abstrakcyjna sytuacja się zadziała? xD Pierwszy raz zlecenie przeszło mi na następny dzień dlatego nie wierzę w to co mi napisali ()

#gieda #xtb
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anonimowybagatelizator:
to dziwne, sam się ich dopytam jaki jest algorytm wykonania.
ja miałem sytuację w xtb z ciągłym usuwaniem zlecenia sell limit. ich tłumaczenie to, że zlecenia wyższe o 40% od aktualnej ceny są usuwane co nie jest prawdą bo niektóre pozostały w systemie. do tego oczywiście nie dostajesz jakiegoś zdalnego powiadomienia o usunięciu.
  • Odpowiedz
@krupkka: tak, tak, chodzi mi o obrót, nie mam dużo kasy i jak mam płacić prowizje kilkanaście/kilkadziesiąt zł za nawet małą transakcję to mi się to nie widzi, bo czasem udaje mi się zrobić po kilka mniejszych transakcji codziennie i przez to każde takie 15zł to w skali miesiąca, a tym bardziej roku to kupa pieniędzy. Poza XTB coś jeszcze używasz?
  • Odpowiedz
@anonimowybagatelizator: tylko xtb jak na razie bo mój wkład i tak nie przekracza sumy gwarantowanej więc w razie ich upadłości dostanę zwrot większości z KDPW jeśli chodzi o gotówkę. trochę boję się o papiery wartościowe notowane w USA bo ostatnio wychodzą krzywe akcje z ichnimi instytucjami zarządzającymi giełdą.
  • Odpowiedz