Wpis z mikrobloga

Po obejrzeniu kilku shotów z lajtów i filmów Majora w Lipsku, odnoszę wrażenie że jest tam trzymany na siłę. Zastanawia mnie czemu zawsze na filmach/lajtach jest z osobą towarzyszącą, czemu kilkakrotnie już płakał na lajtach, czemu dodaje tak mało filmów? Czy przypadkiem ten cały Szef nie ciągnie za tą całą zgraję socjalu?
Jeśli się mylę wyprowadźcie mnie z błędu?
#kononowicz #majorsuchodolski #patostreamy #spelunatv
  • 17
  • Odpowiedz
@HaPe: W kuchni jak nagrywa swoje posilki jest chyba sam, w pokoju siedzi razem z opiekunem a dlaczego płacze? To płacze głód za nitro oraz świadomość że cały jego misterny plan poszedł jak zwykle w #!$%@?. Jak się martwisz, w czasie lajta napisz w donejcie że jak jest tam na siłe, niech mrugnie trzy razy.
  • Odpowiedz
  • 1
Czy przypadkiem ten cały Szef nie ciągnie za tą całą zgraję socjalu?

@HaPe: I zamiast kolejnego anonimowego menela, wziąłby sobie do gromadki typa, którego w #!$%@? osób śledzi. Po prostu idealne warunki do robienia przekrętów :v
  • Odpowiedz
@Zwanek: > I zamiast kolejnego anonimowego menela, wziąłby sobie do gromadki typa, którego w #!$%@? osób śledzi.

@Zwanek: Tylko oni wcześniej już robili lajty i publikowali filmy, Major był tam ściągnięty dla zasięgów. Po za tym może mieć dochód z dwóch źródeł lajty i socjal.
Skąd oni mają takie mieszkanie, które w Lipsku pewnie z minimum 1000 Euro kosztuje/msc.
  • Odpowiedz
1000e za taką rude?


@Stary_dobry_nick: Tak tylko rzuciłem, nie znam cen w DE, ale to 0,5 mln miasto, w Poznaniu podobne mieszkanie z mediami to 3k/msc i to przed napływem uchodźców z Ukrainy.
  • Odpowiedz
@piSSowiec39: > Tak miała ( ͡º ͜ʖ͡º) czeka na paszport.......

@piSSowiec39: Ja rozumiem można robić sobie jaja, wysłać im gowno w paczce, ale robienie nadzieji Majorowi to zagrywka poniżej pasa, Natalka to ta roksa?
  • Odpowiedz
@piSSowiec39: ja tam nie mam zdania, prezes go dobrze trzyma, no doskwiera mu samotnosc, nie przychodza pod bramke obcy ludzie smiac sie z narkomana
on jednego dnia #!$%@? ze sie zle czul spiac w brudzie u knura i ze byla nerwowa atmosfera a drugiego dnia placze ze sie nic nie dzieje.

no to niech sie najmie do przeprowadzania dzieci albo co

on jest jak ta bita zona ktora teskni do meza, nie ma gdzie sie wodki napic, nie jest wesolo... no a to ze czasem byla sliwa pod okiem to
  • Odpowiedz
@HaPe: i bardzo dobrze, #!$%@? suchodolska zasługuje tylko na bicie i poniżanie, a jak jeszcze okrada szwabów to tym bardziej chwała prezesowi. Z menelstwem trzeba na ostro, a żeby w Europie był spokój to profilaktycznie trzeba co parę lat Berlin bombardować, więc wszystko co przeciwko nim to dobrze.
  • Odpowiedz