Wpis z mikrobloga

Chłop zamiast spać to myśli o tym że przed nim zapewne długie samotne życie. Magika nie mam odwagi zrobić, na żadne śmiertelne choroby póki co nie choruję. Więc o ile nie wpadnę gdzieś na drzewo autem to szykuje się długi żywot. #!$%@? ja nie wiem jak ja wytrzymam w totalnej samotności np. do 80-tki. Rodzice prędzej czy później umrą, a poza nimi to tak naprawdę nikogo nie mam. Niby jest rodzina, ale co oni tam pomogą. Ja potrzebuję kogoś kto ze mną by mieszkał i wspierał a nie ciotki i wujków którzy tak naprawdę mają mnie w dupie i raz na ruski rok by dzwonili żeby sprawdzić czy w ogóle jeszcze żyję ehhh
#przegryw #depresja #samotnosc
  • 18
@diagnoza-przegryw: powiem Ci jako starszy chlopak o 11 lat. Jak się patrzy w przód to widać ogrom czasu. Mi te 11 lat, patrzac wstecz minely bardzo szybko. Jak większości osob. Czas i tak szybko minie a malutkimi kroczkami można w pare lat naprawde dużo zmienić.

Nie chce dawac motywacyjnego #!$%@?, ale sam sobie jako dziewietnastolatkowi chcialbym czasami dac dobra rade i naprowadzic, bo jak sie zacznie w wieku wlasnie okolo 20
@L-LORD: no właśnie, nie chcę brzmieć pouczająco czy coś, ale masz sporo czasu żeby się polepszyć i naprostować < 3 super że widzisz problem, teraz rób co możesz żeby poprawić to co się da zrobić i za 3 lata ma szansę być już naprawdę git, a jeszcze więcej niż połowa 20-tek będzie przed Tobą. Wyżul na psychiatrę i terapię od starych jeżeli możesz i ci nie dali jeszcze. Sam mocno żałuję