Wpis z mikrobloga

Mirki z #elektronika #elektryka #oswietlenie #led, szukam specyfikacji takiego oto wytworu, a konkretnie jak jasne to jest. Nawet firma Lumenix zdaje się nie istnieć za bardzo. Moc podana ale to jest chyba technologia sprzed 10+ lat, więc dzisiaj może takie o mniejszej mocy świecą jaśniej. Dodatkowo mam pytanie gdzie kupować takie na wymianę? Aliexpress, czy się spali po tygodniu i lepiej kupić coś lepszego lokalnie? Generalnie rzecz biorąc, jak to ma podziałać przez kilka lat to inwestować czy brać najtańsze bo to jeden pies?
Pobierz 4833478 - Mirki z #elektronika #elektryka #oswietlenie #led, szukam specyfikacji taki...
źródło: comment_1651336333xbn2JZuRmdUTbLRFZYHylp.jpg
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@4833478: Obawiam się że specyfikacji brak, to typowy chinol z nadrukiem firmy importującej. To co na Ali to i w Polsce, tyle że w Polsce muszą Ci wymienić na gwarancji jak się spali
@4833478: zwykly lokalny sklep. W action maja spoko wielopaki. A i warto kupic jeden na sprobowanie bo zauwazylenm ze sa 2 rodzaje: jeden miga jak swietlowka i drugi co swieci swiatlem ciaglym. Niewielka roznica ale te migajace bardziej irytuja
na opakowaniu może być, którego oczywiście już nie masz


@s---k: Nigdy go nie miałem bo to nie ja to zakładałem. I domyślam się, że robione to było około 2010 roku przy ostatnim remoncie (takich światełek mam z 15).
jeden miga jak swietlowka i drugi co swieci swiatlem ciaglym


@Mr_Przyjemny: Zgadza się, te właśnie migają a do tego przydałoby się więcej światła, dlatego chcę wymienić. Jeszcze jest opcja wymiany całych oprawek na takie już zabudowane LEDy do montażu bezpośrednio w suficie. Widziałem takie, ale na razie rozglądam się za samymi wkładami ze złączem MR16.