Wpis z mikrobloga

@Pierorzek: Tak uważasz? W takim razie zainteresuj się, co kobiety wypisują na mężczyzn, którzy wrzucają ogłoszenie, że chętnie poznają Ukrainkę. P0lkom przepalają się styki w móżdżku. Od nich też zionie agresją.
  • Odpowiedz
@kamil150794: a co mężczyźni piszą o kobietach które wiążą się z czarnoskórymi/hindusami/jakimkolwiek niepolakiem? Czy tylko ja widzę codziennie na głównej mirko te wątki w stylu

zobacz na tego szlaufa, idzie z czarnym za rękę!! +1234

Tag #p0lka #blackpill


+250 komentarzy
  • Odpowiedz
ja bym dał nawet 1/5 bo wykopek dostałby ataku paniki przy policjantach i nie mógłby spojrzeć przez sekundę tej pani w oczy. zamiast kozaczyć to by się rozpłakał i stękał "wypuśćcie mnie"


@Gwendeith: xD Ja jakby wymierzyła do mnie z broni i zaczęła wykrzykiwać "gleba" to bym tylko lachał i mówił "ty pierwsza" czy w inny sposób robił sobie z tego bekę. "ale tu nie ma gleby, to podłoga. Pójdziemy
  • Odpowiedz
@Gwendeith: To jest tak kultowo bekowe że obejrzałem drugi raz. Zastanawia mnie Gwidon czemu dla ciebie to jest bekowe, przecież sam masz takie śmieszne wypaczone postrzeganie inceli, że "mizogini, dehumanizują kobiety...." To tak jakbyś śmiał się sam z siebie.
  • Odpowiedz