Wpis z mikrobloga

Miejsce się na kiblu kończy ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wszystko co tu jest w ciemno kupione... Leci już Azzaro Chrome Sport i myślę ze dojdzie Afanan Silver bo dzisiaj 9PM przyszło i to jest kosmos jaka to jakość. 4.58/5 na fragrantice jednak sluszne...
Pytanie proste co tego bym kupił jeszcze raz... to niestety mało :-) Czyli Afnan 9PM, Armaf Club De Nui (ale właśnie chyba na Afnana zamienię Silver), Tree Nuit ten zwykły, Indyviduel, Vouage też jest kozak świeżak i może Milestone...
Czego na pewno żałuję? Armaf sillage dramat dla mnie, Craze, Halloween X ale to prezent był więc nie kupiłem...

#perfumy
Pobierz
źródło: comment_1651266542fp2YVlNRbRO8djDfZClWHe.jpg
  • 11
@tadocrostu: niby tanioszki, ale wszystkie razem musiały sporo kosztować. CDNI i może Bentley są must havem za te cenę, ale zamiast reszty ja bym wolał kupić dwa, trzy porządne pachnidła i mieć zajebistą, choć skromną kolekcję zapachów na wszystkie okazje. Ale to ja - oczywiście każdy niech robi wedle swego gustu, potrzeb i możliwości. PS: Z całego tego grona 9 PM jest dla mnie najgorszy.
@Kenteris: Ci powiem że to taka gadka szmatka trochę... Byłem dzisiaj w DOuglasie i z 15 minut wąchałem wszystkie te "kozaki" mainstreamowe... Oklepane wszystko właściwie, nuda.. I ci powiem że wolę już mieć taką kolekcję niż właśnie kupić Bleu de Chanel i jakiegoś TOma Forda...
Z ciekawości co byś kupił do 700PLN / 100ml ? 3 pozycje dawaj
@tadocrostu: > i z 15 minut wąchałem wszystkie te "kozaki" mainstreamowe... Oklepane wszystko właściwie, nuda

Aha. I zarazem wolisz arabskie klony tych wszystkich nudziarskich mainstreamowych przyjemniaczków. Bo chyba wiesz, że te araby to kopie znanych zapachów. Twój ulubiony 9 PM to w 92% kopia Ultra Mala JPG - dostępnego w każdym Douglasie, mega mainstreamowy crowd pleaser. Individuel to #!$%@?ąc od tego, że często też jest dostępny w Douglasie to w jego