Wpis z mikrobloga

Nic mnie tak nie odpala jak rzucanie petów i śmieci przez okno samochodu dlatego planuję wrzucać zdjęcia uchwyconych #buraki na mirko. Może kiedyś ktoś wpadnie na pomysł żeby wygooglować swoje tablice i wpadnie na mirko. A moźe jest to wasz sąsiad i dzięki temu dowiecie się, że to brudas.

Dzisiaj SZ4542K czyli burak z #zabrze śmiecący we #wroclaw

Panu lub pani się nagle bardzo spieszyło jak chciałam zwrócić uwagę.
Vydra - Nic mnie tak nie odpala jak rzucanie petów i śmieci przez okno samochodu dlat...

źródło: comment_1651257103RSyq4kere3Afj45aqts5W8.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vydra: kiedyś rano widziałem przez okno, jak ziomek podjechał samochodem, jebnął przez okno sporą torbę ze śmieciami pod płot, po czym zaparkował kilka metrów dalej. Akurat wychodziłem na poranne zakupy, więc przechodząc obok przetrąciłem mu obydwa lusterka. Mam nadzieję, że dotarło do tego śmiecia.
  • Odpowiedz
@Vydra: pojąć tego nie moge co się w tych łbach dzieje, te debile wyrzucają też np. kubki z mac'a.

Oni chyba myślą, że jak się wyrzuci przez okno, to następnego dnia już tego nie ma. Coś zabiera te rzeczy, filtruje i czyści.

Taki wygląd wasz.
lunaria - @Vydra: pojąć tego nie moge co się w tych łbach dzieje, te debile wyrzucają...
  • Odpowiedz
@Vydra: kiedyś w Rzeszowie jechałam za takimi 4 typami rejestracja RKL co wyrzucili chusteczkę czy ręcznik papierowy w środku miasta przez okno. Podjeżdżam do nich i pytam:
- w Kolbuszowej kultura nie obowiązuje?
Oni:
- nie

No i wszystko jasne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz