Wpis z mikrobloga

Uszanowanko. Stanąłem ostatnio przed dość nietypowym problemem. Mianowicie mam w domu 3 telewizory i 3 przystawki z Androidem TV - mi box s, play now tv box 2, Chromecast 4. Na wszystkich przystawkach zainstalowałem sobie apkę od GF Now. Docelowo chciałem do giercowania używać Dualshocka 4. Przystąpiłem więc do testów i tak:
- na Chromecast 4 wszystko jest ok - AndroidTV 10,
- na Play now tv box 2 wszystko jest ok - AndroidTV 9,
- na mi box s wszystko jest dalekie od bycia ok, mam niesamowicie wielki input lag, od momentu wciśnięcia do reakcji na ekranie mijają 2-3 sekudy, a czasami wcale - AndroidTV 9.
Przez moment myślałem, że wina leży w usłudze GF Now, że może słabiej łapie mi tam WiFi, mam wysoki ping i takie tam, ale... to samo dzieje się kiedy obsługuję system padem :P Kwestia słabego zasięgu bluetootha też nie wchodzi w grę, bo odległość moja od boxa jest mała.
Mały research na google podpowiadał mi jakieś zabawy z apką "Bluetooth auto connect", ale ona jest dostępna na zwykłą odmianę Androida, nie na Android TV.
Ktoś ma jakiś pomysł dlaczego tylko na Mi Box mam problem z obsługą pada? Idzie coś z tym dziadostwem zrobić?

#geforcenow #androidtv #mibox