Wpis z mikrobloga

Mirki jest sprawa, bo różowa za często mi podbiera Creed'a VIW a mam tylko dyszkę :P Mam też AF Havaii Volcano ale ten jej ciut mniej się podoba. Jest coś ciekawego w tym klimacie uniseks/damskie przypominające Malibu i nadającego się na wiosne/lato (ew. chłodniejsze wieczory)?
#perfumy
  • 9
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pat6er: swego czasu czytalem porównanie do Laboratory Perfumes Górze, podobno najbliżej oryginału ale bardzo ciężko dostać...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Pat6er: Nishane Fan Your Flames, ale po pierwsze musisz przeżyć tragiczne otwarcie, po drugie nie jest też jakoś specjalnie taniej, no i po trzecie niby uniseks ale IMO jednak bardziej męski (ze względu na dym) niż damski - no ale to każdy ma swoje odczucia

EDIT: dobra, teraz widzę ze jest jakieś drogie w #!$%@? xD nie wiem co tu się #!$%@?ło, wydaje mi się ze ja za swoją odlewkę płaciłem
@Pat6er , tak jak napisał @con987 jest jeszcze klon WIVa - gorse. Z tego co pamiętam u nas 100ml za 400zl. Havaii volcano jak wiesz jest po prostu inny. Gorse bliżej do oryginału, ale jakość proporcjonalna do ceny.