Wpis z mikrobloga

Ehh poszedłem do żabki, jak zwykle trafiłem na przerwę w pobliskiej licbazie i zostałem BRUTALNIE zmoggowany przez 7 osób na raz, 4 oskarki i 3 julki. Wszystkie chłopy 180+ wzrostu, fryzury jakieś kurde makaronowe zakręcone farbowane, 1 julka głowe wyższa ode mnie ja 173, druga tyle co ja i ostatnia niższa. Wszystkie jakieś kurde kolczyki, nose rinigi, fikuśne włosy i do tego ich wszystkich niezależnie od płci potężne zarysowane szczęki. Oczywiście iPhony w rękach , całe szczęście że jakieś te stare 7 generacji chyba bo jednak staży aż tak bogaci nie są.
Juleczki rozmawiały coś w stylu hehe to wieczorem pójdziemy na piwko, a oskarki coś o rzyganiu ehh typowe

Kurde nie wiem o co chodzi z tym młodszym pokoleniem że az tylu oskarkow i julek wśród nich jest, ja jestem od nich kilka lat starszy ale na uczelni u siebie w wojewódzkim nie widzę tylu bestii genetycznych co tutaj w powiatowym w p0lsce c

No to jest dramat ogółem ehh

Podobny oski na zdjęciu ale pewnie wiecie o co cho ehh
#przegryw
Pobierz PrawaRenka - Ehh poszedłem do żabki, jak zwykle trafiłem na przerwę w pobliskiej licb...
źródło: comment_1651141309ywHQEVdZP3fMrgrPTC3fJA.jpg
  • 21
@Okolok: skąd wiesz, że nie ma pasji?

Poza tym czy pasje są czymś obowiazkowym? Jak jest szczęśliwy to to nie ma znaczenia.

To tacy zazdrośnicy jak w tym wątku są biedni. Gdyby nie byli tak agresywni i zawistni to prawie bym im współczuł.
@Okolok: no fajnie. Ale bez tego też można być szczęśliwym, nie jest to obowiazkowe. Można nie mieć hobby ale mieć marzenia i doceniać ładne rzeczy, a można składać modele samolotów mając depresję i będąc debilem.

Modlitwa to nie hobby. W zasadzie nic z tego co wymieniłeś nie wybiega poza to co robią inni ludzie. Ty uważasz, że twoje hobby to modlitwa, ryby i paralotnia, a ktoś inny woli chodzić na siłownię,