Wpis z mikrobloga

Znowu byłem w empiku i napotkałem sporo pięknie wydanych atlasów, z pięknymi ilustracjami, złoconymi literkami, twardą oprawą i w ogóle. Jestem sroką jeśli chodzi o takie rzeczy. Część z nich dodałem sobie do schowka. Problemem jest jednak przechowywanie, bo są dosyć bydlaste w rozmiarach.

Bez sensu jest też to, że w salonach ceny są wyższe nawet o ¼, i nawet mając kupon na 20% do wykorzystania w sklepach, wychodzi mi co najmniej o kilka złotych drożej. Jedyna zaleta w tym, że w salonach są właśnie książki od dawna niedostępne. Jednak czasami trzeba się pogodzić z lekkimi uszkodzeniami, żeby coś dostać.

W ogóle bez premium nawet małe i cienkie książki potrafią kosztować 44zł. A później się dziwić że mało ludzi czyta w tym kraju, jak masz za to obiad na dwa dni. xd Ja akurat na ten miesiąc wykupiłem premium, zwykle mam to bezpłatne premium. Ale dla kogoś kto nie ma żadnego z tych, ceny mogą straszyć na wejściu.
#ksiazki #empik
Pobierz Borealny - Znowu byłem w empiku i napotkałem sporo pięknie wydanych atlasów, z piękny...
źródło: comment_16510665966mGdEMmEYIwFecF1jvUlrp.jpg
  • 3
@Borealny: empik ma jakieś chore ceny, zawsze jak znajdę jakąś interesującą pozycję to sprawdzam kolejno OLX, Allegro, jakieś mniejsze księgarnie, ebooki i jeżeli żadna z tych opcji nie jest dostępna lub jest mało atrakcyjna, wtedy dopiero decyduję się na empik.
@Borealny: empik ma sens dopiero z premium i wyłącznie przy zakupach online (ale wtedy też można odebrać za darmo w salonie). Wtedy ceny potrafią być niższe niż na allegro czy internetowych księgarniach. Mam Atlas Nieba i jak dla Ciebie to jest duże, to ja nie wiem xD Aczkolwiek rzeczywiście piękne wydanie i zdaje się że treść również okej.