Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #pracbaza #studbaza #urzedasstory
Mam z studiów praktyki w urzędzie.
I to co się dzieje w urzędzie mnie przerasta.

Ale mniejsza o to, czy tylko w moim urzędzie jest coś takiego, bo nie wierzę w to co widzę.

W jakieś dni w miesiącu przyjeżdżają "ludzie" i

- sprzedają urzędnikom jabłka
- sprzedają garnki
- sprzedają perfumy
-sprzedają chemie niemiecką

Koleś przyjeżdża busem na parking urzędu. Wchodzi do budynku z kartonem perfum i chodzi po pokojach, że ma perfumy, robi w pokojach po 20 min wykładu i że jeszcze na aucie ma więcej jak chcą panie to mogą iść zobaczyć?

#!$%@? serio jest mi wstyd, że wybrałem takie studia.
Petenci czekają na załatwienie swoich rzeczy a 3/4 personelu siedzi na parkingu i wybiera jaki niemiecki proszek do prania kupić.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6268df07541e272d6be94cde
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 4
RadosnyDrań: Tak, a czego sie spodziewałes? Polacy miękkie buły i zamaist się #!$%@?ć i zrobić porządek z urzędasami to się ich boją, grzecznie czekają i błagają o przebaczenie że przyszli. Nie dziwne że urzędnictwo to teraz kasta. Tak w ogole gratulacje że należysz do wyższej warstwy.

Zaakceptował: karmelkowa
@AnonimoweMirkoWyznania: OFFTOPIC
Moja bratowa pracuje w urzędzie i rejestruje samochody.

Ta praca zrobiła z niej wrak człowieka.

1. Gówno zarobki - gdzie ludzie uważają że ona to zarabia z 10 tys miesięcznie a nawet do 3 tys nie dobiła.
2. W #!$%@? roboty, praktycznie cały dzień wklepuje coś do systemu i rejestruje z 40 aut. W dodatku co drugie petent jest niemiły i się na nią drze, bo to przecież jej
W dodatku co drugie petent jest niemiły i się na nią drze, bo to przecież jej WYMYSŁ, że do zarejestrowania auta jest potrzebna umowa kupna sprzedaży - do ludzi nie dociera że to wynika z ustawy z ministerstwa jakiegoś. Tylko one sobie tak wymyślają.


@kodecss: odbijam piłeczkę - przyszedłem zarejestrować auto. Daję wydruk z banku, że zapłacone on-line. Ale ona nie zna konta... mówię, że to ich i mają podany na