Wpis z mikrobloga

No właśnie też chciałem pochwalić bo świetnie ogarnął żeby poczekać


@Minieri: ale czym tu się podniecać xD przecież zawsze może wrócić po 1-2 sek., normalna jedyna prawidłowa decyzja
@mmmmmmmm:

piłkarze realu sami się troche zamieszali, ale #!$%@? tak się nie sygnalizuje przywileju, facet już miał gwizdek w ustach


Wielcy panowie zawodowcy, zarabiają miliony, a nawet nie wiedzą że dopiero gwizdek sędziego przerywa grę?
Jakby pokopali w polskiej A-Serii to by usłyszeli od trenera prawidłową wykładnię przepisów :)
@grosik01:

przynajmniej później nie biegli do sędziego z pretensjami, że podniósł gwizdek - a dobrze wiemy, że są drużyny, które by tak zrobiły


Już miałem pisać, że przy karniaczku tłum się zleciał do sędziego, a ten ich zlał. Ale ta sytuacja była później, więc mój argument stał się inwalidą;)
@adamczo: autosugestia, mówi to panu coś, panie ferdku? xd

przynajmniej później nie biegli do sędziego z pretensjami, że podniósł gwizdek - a dobrze wiemy, że są drużyny, które by tak zrobiły ;p


@grosik01: @Minieri: powiem więcej, zwróć uwagę że sędzia sygnalizuje 'grać dalej' w momencie jak pada bramka xD a tak to gwizdek przy ustach, no ale spox.

a co do podbiegania to piłkarze City po EWIDENTNEJ ręce Laporty