Wpis z mikrobloga

#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #seks #zwiazki #redpill #blackpill #randkujzwykopem

Do ilu partnerów seksualnych w życiu 30 latki postrzegalibyscie jako normę, jako liczbę, w której nie pomyślelibyście o danej dziewczynie, że jest puszczalska, albo przynajmniej że "noo kochana lubisz się zabawić" ? Jaka liczba to Twoim zdaniem granica przyzwoitości u 30 letniej dziewczyny?

Ile partnerów partnerów seksualnych u dziewczyny 30 lat uważasz za granicę przyzwoitości?

  • Jestem różowa - 1-2 partnerów seksualnych 3.8% (13)
  • Jestem różowa - do 3-4 partnerów seksulanych 4.1% (14)
  • Jestem różowa - do 5-6 partnerów seksualnych 1.4% (5)
  • Jestem różowa - do 7-8 partnerów seksualnych 1.7% (6)
  • Jestem różowa - powyżej 8 (napisz ile) 4.3% (15)
  • Jestem niebieski - do 1-2 partnerów seksualnych 25.5% (88)
  • Jestem niebieski - do 3-4 partnerów seksualnych 29.3% (101)
  • Jestem niebieski - do 5-6 partnerów seksualnych 11.0% (38)
  • Jestem niebieski - do 7-8 partnerów seksualnych 6.7% (23)
  • Jestem niebieski - powyżej 8 (napisz ile) 12.2% (42)

Oddanych głosów: 345

  • 21
@awitampanstwa: Powiedzial bym ze to zalezy. No srednia to 5 generalnie ( przynajmniej kiedys sie tak uznawalo ). Raczej w wieku 30 lat nalezy pytac o to czy to byly zwiazki ( bo w wieku 30 lat zwiazkow po 2 lata to mozna miec juz i 7 ). Co innego 7 stalych partnerow przez dlugi czas a co innego 3 w ostatnie 2 miesiace. Slowem wszystko zalezy.

Jak zaczynalem sie z
@awitampanstwa: Ktoś, kto uważa, że kobieta w wieku 30 lat miała mniej niż górna granica tutaj - tj. 8 partnerów seksualnych jest albo mocno odrealniony, albo nie wychodzi z piwnicy ( ͡° ͜ʖ ͡°).
Jest jeszcze trzecia opcja - kobieta jest wybitnie brzydka.
Ale generalnie to powodzenia dla panów wyżej w szukaniu takich co to 1 max 2 partnerów miały i oczywiście, żeby jeszcze była powyżej przeciętnej
@awitampanstwa: w dzisiejszych czasach? Przecież ludzie się #!$%@?ą na potęgę.
20 partnerów to chyba rocznie. Ja zawsze zakładałem widełki 7-14 partnerów bo czuję że gdybym nie był przegryw to sam bym miał taki przebieg. I moim zdaniem takie 20 różnych ludzi za mojego pokolenia przez całe życie to trochę już nie bardzo ale jeszcze ok, a 30-50 które ma sporo lasek to już trochę mnie odpycha, ale ja to ja. Innych
@10minuteman: Wolałbym, zupełnie odwrotnie. Już tłumaczę. Byłem w dwóch związkach z czego jeden to "było to" ale nie wyszło. Poza tym miałem 3 relacje typu fbw i naście prób związków które kończyły się po paru tygodniach bo uznawałem, że to nie jest to i wolałbym, żeby moja przyszła też miała więcej partnerów seksualnych niż "miłości" Bo to tylko świadczy o jakości jej zakochiwania się xD Wolę być nastym partnerem albo drugim